LAJMI I FUNDIT:

Vdekje e dyshimtë në Leposaviq

Vdekje e dyshimtë në Leposaviq
Foto: Ilustrim

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Leposaviq. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar rastin.

Reklama

Njësiti policor ka dal ne vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull kosovar.

Me urdhër te prokurorit trupin i pajetë është dërguar në IML-Prishtinë. /Telegrafi/