LAJMI I FUNDIT:

Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)

Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)

Tarine Lopes është ylli i shkollës samba ‘X-9 Paulista’, që gjatë Karnavalit të Rios përjetoi një moment aspak të këndshëm.

Valltares së famshme i është shqyer kostumi në pjesën intime dhe e ka mbuluar me dorë, por jo për shumë gjatë, transmeton Telegrafi.

“Isha në mes të paraqitjes, nuk mund të ikja. Vazhdova duke u mbuluar, por ishte e pamundur dhe u desh të largohesha”, ka thënë Lopes.

Me këtë rast, ajo ka kërkuar që të investohet sa më shumë edhe në veshje, pasi kualiteti i dobët i materialit apo qepjes, ka rezultatet të tilla që janë shumë të turpshme. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Iluzioni optik që është bërë viral, nuk dihet nëse kali është duke ecur drejt personit që po e filmon apo po largohet

Iluzioni optik që është bërë viral, nuk dihet nëse kali është duke ecur drejt personit që po e filmon apo po largohet

Interesante
Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Interesante
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Kalo në kategori