LAJMI I FUNDIT:

Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Studentët e paemëruar nga Irlanda, e kanë postuar një video ku shfaqen duke vallëzuar me një delfin të ngordhur.

Reklama

Më pas, trupin e krijesës e kanë hedhur nga dritarja për ta lënë në parkun e konviktit, transmeton Telegrafi.

Delfini i ngordhur që e hodhën nga dritarja

Pastruesit e kanë hequr menjëherë trupin, që lëshonte erë dhe do të dekompozohej brenda pak kohe.

Nuk dihet se ku e kanë marrë ata delfin, por filmimi që është hequr nga interneti, i shfaq ata duke bërë veprime të pështira me trupin e krijesës. /Telegrafi/