LAJMI I FUNDIT:

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Një vajzë nuk mund ta besonte kur pa diçka që po përpiqej të gërmonte nëpër mur dhe të futej fshehurazi në dhomën e saj.

Gjegjësisht, ajo regjistroi se si lloj brejtësi i fqinjit depërtoi në mur dhe tentoi të futej në banesën e saj.

Në fillim ajo u tmerrua pasi nuk mundi të kuptonte menjëherë se çfarë po ndodhte dhe thirri për ndihmë shokun e dhomës. Fatmirësisht e kuptuan shumë shpejt se “hajduti” ishte lloj brejtësi i fqinjit.

Videoja është realizuar vitin e kaluar, por sërish tërheq shumë vëmendje në rrjete.

Pas vjedhjes, lloj brejtësi u josh në një kuti me ushqim dhe iu kthye pronarit.

Si do të reagonit nëse ju ndodh diçka e tillë? Na shkruani në komente. /Telegrafi/

@kennabuchanan3Entertaining night, the time my neighbors hamster chewed through our wall into my apartment!♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell