Vajza e Madonnas, Lourdes “Lola” Leon, i la pak imagjinatës në videoklipin e saj debutues, “Lock&Key”, të cilin e publikoi të mërkurën me emrin Lolahol.

Reklama

Klipi i drejtuar nga Eartheater e tregon 25-vjeçaren duke kërcyer dhe kënduar në një varrezë, në një plazh dhe rreth lagjeve të jashtme të qytetit të New Yorkut, ndërsa është e veshur me disa veshje vërtet të egra.

Në fund të videos, Leon sillet në breg e veshur me asgjë tjetër përveç një gjerdani të argjendtë të stilit të drynit dhe lëmsh ​​litarësh, duke kryer çarje dhe kthesa në rërë me një rrjetë peshkimi të mbështjellë rreth belit të saj.

Reklama

Diku tjetër në klip, Leon zvarritet nga një makinë e veshur me veshje argjendi me shkëlqim dhe një fund të shkurtër të ngjashëm me kapuç me një pjesë të përparme plotësisht të hapur.

Reklama
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon debuton në muzikë - publikon këngën e parë Vajza e Madonnas, Lourdes Leon debuton në muzikë - publikon këngën e parë

Stili vezullues madje përfshinte një prerje në pjesën e pasme për flokët e gjatë dhe të errët të këngëtares.

Leon përfundoi veshjet e saj me një fustan rozë të ngushtë neoni, të mbuluar me prerje dhe gurë të ndezur, së bashku me një bluzë grafike të shoqëruar me pantallona të zeza të gjera. /Telegrafi/