LAJMI I FUNDIT:

Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Vera është gjithmonë e mrekullueshme për të udhëtuar. Planifikimi i pushimeve verore në vendlindje rekomandohet të bëhet sa më herët që është e mundur. Kjo mundëson që të siguroni biletën tuaj të udhëtimi me çmim të volitshëm për të vizituar më të dashurit tuaj në Atdhe.

Kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket ka krijuar mundësi të favorshme të udhëtoni me çmime ekonomike drejt Kosovës nga Gjermania, Zvicra, Sllovenia dhe Suedia.

Shfrytëzoni mundësinë të rezervoni biletën tuaj me super çmim TANI.

Duke klikuar në këtë LINK do të keni mundësi të rezervoni shumë shpejt biletën tuaj dhe të përfitoni PA PAGESE rezervimin e ulëses, bagazh dore dhe bagazh shtesë deri në 20 kilogram.

Pagesën e  biletës tuaj mund ta bëni me Mastercard, Visa, Klarna Sofortüberweisung, Apple Pay, Google Pay, Twint, PostFinance dhe E Finance.

Kujdesi maksimal ndaj klientit

Ne sigurohemi që udhëtarët tanë të pranojnë shërbime korrekte dhe profesionale prandaj kemi vënë në dispozicion qendrën e thirrjeve çdo ditë duke filluar nga ora 8.00 – 23.00.

Për çdo paqartësi, pyetje, sugjerim, kërkesë ose rezervim ju lusim të telefononi në:

de: +49 7621 9165 313

ch: +41 61 510 06 86

xk: +383 49 200 286

se: +46 470 580 944

si: +386 47 774 141

Këto janë destinacionet që mund të udhëtoni me Prishtina Ticket:

Prishtinë – Basel/Mulhouse – Prishtinë;

Prishtinë – Düsseldorf – Prishtinë;

Prishtinë – Stuttgart – Prishtinë;

Prishtinë – Münster Osnabrück  – Prishtinë;

Prishtinë – München – Prishtinë;

Prishtinë – Berlin Brandenburg – Prishtinë;

Prishtinë – Nürnberg – Prishtinë;

Prishtinë – Ljubljana – Prishtinë.

Prishtinë – Växjö-Smaland – Prishtinë;

Gjatë vitit 2022 me Prishtina Ticket dhe GP Aviation udhëtuan gjithsejtë 365.357 pasagjerë. Ky numër përbën 12.22% të udhëtarëve që kanë udhëtuar nëpërmjet Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Bazuar në këto të dhëna, Prishtina Ticket është kompania më e madhe shqiptare.

Prishtina Ticket do të vazhdojë të ofrojë mundësi të udhëtimit me çmime ekonomike.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Prishtina Ticket

Instagram: Prishtina Ticket

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” befason qytetarin me pako me ujë dhe djathë

Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” befason qytetarin me pako me ujë dhe djathë

Prodhime Vendore
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Guvernatori Mehmeti del me sqarim pas deklaratave të kryetarit të Bordit të BQK-së

Guvernatori Mehmeti del me sqarim pas deklaratave të kryetarit të Bordit të BQK-së

Ekonomi
Kalo në kategori