LAJMI I FUNDIT:

Turisti kap momentin e frikshëm kur një grua përplaset me shkëmbinjtë pasi tentoi të hidhej në ujë në Itali

Turisti kap momentin e frikshëm kur një grua përplaset me shkëmbinjtë pasi tentoi të hidhej në ujë në Itali

Ky është momenti tronditës kur një turist ra nga një shkëmb në Itali mbi shkëmbinjtë poshtë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë turisti australian Kal Glanzig ai që kapi momentin në kamera vetëm pak çaste pasi po shpjegonte se sa i rëndësishëm është sigurimi i udhëtimit.


Në sfondin e videos së Kal, një grua mund të shihet duke parë se sa larg është pika në ujërat poshtë shkëmbinjve të “Fiordo di Furore”.

Dhe krejt papritur, gruaja mund të dëgjohet duke bërtitur ndërsa ajo bie në pjesën e shkëmbinjve në ujërat poshtë.

Partneri i saj u duk se zgjati dorën për ta ndihmuar para se ajo të rrëzohej, por ishte tepër vonë.

Kështu, gruaja u duk se goditi këmbët e saj për shkëmbinjtë ndërsa u rrëzua para dëshmitarëve të të habitur.

Siç bëhet e ditur më tej, u deshën më shumë se një orë për ta ndihmuar gruan të ngjitej për të arritur tek një ambulancë që po priste. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Botë
Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Botë
BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

Botë
Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Botë
Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Evropa
SHBA thotë se ka biseduar me Izraelin rreth “afateve kohore” të operacioneve në Gaza

SHBA thotë se ka biseduar me Izraelin rreth “afateve kohore” të operacioneve në Gaza

Botë
Kalo në kategori