Dëgjoni, fansa të pastave: Ka një truk të ri makaronash që po bën xhiron në rrjete sociale që thjesht mund t’ju frymëzojnë të mendoni dy herë për teknikën tuaj standarde të kullimit.

Reklama

Truku fjalë për fjalë flet metodën që shumica prej nesh kanë mbështetur për vite me rradhë. Kjo është, sigurisht, vendosja e kulluesës suaj në lavaman, derdhni makaronat dhe ujin në të, pastaj ktheni makaronat në tenxheren tuaj për ta përfunduar me salcë.

Sipas një video të shkurtër, në të vërtetë duhet të vendosim kulluesën brenda tenxheres dhe ta mbajmë, ndërsa thjesht derdhim ujin jashtë.

@johannawestbrook

I was today years old when I fount this out #tiktokhacks #lifehacks #food #foodhacks #foodie #fyp

♬ original sound – johannawestbrook

Kjo video ka mbi 100 mijë shikime dhe të gjithë po fillojnë të provojnë trukun e ri fantastik. /Telegrafi/