LAJMI I FUNDIT:

Tri shenjat e horoskopit që nuk jetojnë dot pa shumë miq

Tri shenjat e horoskopit që nuk jetojnë dot pa shumë miq

Disa njerëz i gëzohen rrethit të tyre të ngushtë shoqëror, me vetëm një ose dy miq të ngushtë. Ndërkohë, të tjerë e kthejnë në misionin e jetës mbledhjen e sa më shumë shokëve dhe shoqeve dhe krijimin e një grupi të madh shoqëror. Motoja e tyre është: “Sa më shumë, aq më mirë!”

Ja tri shenja të horoskopit që dallohen për grupet më të mëdha shoqërore, madje edhe nëse nuk i shijojnë në takime, festa të mëdha, me siguri e gjejnë veten duke lundruar në biseda të gjata.

Luani

Luanët tërheqin njerëz dhe bëjnë miq kudo ku shkojnë, pavarësisht nëse janë në punë, duke udhëtuar ose thjesht duke ecur në rrugë.

Të lindurit e kësaj shenje duan vëmendjen, ndaj ata janë gjithmonë të lumtur të shtojnë fytyra të reja në grupin e tyre shoqëror. Ata shpërthejnë kur rrethohen nga një grup gjigant miqsh, veçanërisht nëse të gjithë dëgjojnë rrëfimet e tyre ose qeshin me shakatë e tyre, shkruan Bustle.

Peshorja

Gjithçka që duhet për t’u bërë miq me një Peshore është një bisedë 5-minutëshe. Si shenjë Ajri, Peshoret janë tepër mikpritëse, ndaj edhe e kanë më të lehtë të lidhen me persona të tjerë. Lista e shoqërisë përfshin miq të shkollës, fqinj të vjetër, miq që i kanë takuar rastësisht, kolegë pune etj.

Për t’u miqësuar me lehtësi
Lexo po ashtu Për t’u miqësuar me lehtësi

Të lindurit e kësaj shenje bëjnë çmos që të shkojnë mirë me të gjithë, teksa marrin shumë vetëvlerësim nga raportet e tyre.

Ujori

Ujori ka një grup miqsh të zhurmshëm, njëherësh edhe të vështirë, por ata nuk i duan ndryshe miqtë e tyre, citon Anabel.

Ata kanë tendencë të sheshojnë çdo linjë konflikt-miqësi, që do të thotë se ata janë të lumtur që kanë miq, situata dhe dëshira që i ndajnë me të tjerët. Në çdo mbrëmje, ju mund të gjeni një Ujor të futur në mes të një grupi shoqëror, duke qeshur, flirtuar etj. Me fjalë të tjera, ata urrejnë të jenë vetëm, ndaj janë mirënjohës që kanë një grup të madh miqsh. /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Lifestyle
Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Stil
Gjejeni cilës shenjë i përkisni në horoskopin kinez dhe çfarë tregon ajo për ju

Gjejeni cilës shenjë i përkisni në horoskopin kinez dhe çfarë tregon ajo për ju

Lifestyle
Kjo është mënyra më e mirë për të masazhuar skalpin për flokë të shëndoshë, eksperti jep paralajmërimin për furçat virale

Kjo është mënyra më e mirë për të masazhuar skalpin për flokë të shëndoshë, eksperti jep paralajmërimin për furçat virale

Stil
Fjalët e urta dhe thëniet për misionin e lartë të mësuesit. Mendime të mençura për mësimdhënien

Fjalët e urta dhe thëniet për misionin e lartë të mësuesit. Mendime të mençura për mësimdhënien

Këshilla Lifestyle
Kalo në kategori