LAJMI I FUNDIT:

Tri racat më të lezetshme të qenve: Është një racë që as urrejtësi më i madh nuk mund t’i rezistojë

Tri racat më të lezetshme të qenve: Është një racë që as urrejtësi më i madh nuk mund t’i rezistojë

Racat më të lezetshme të qenve janë zgjedhja ideale për ju nëse dëshironi kafshë shtëpiake që duan të përkëdhelen dhe nuk do t’ju ndahen kurrë

Tingëllon mirë, apo jo?


Këto janë tri racat më të lezetshme të qenve në botë:

Cavalier King Charles Spaniel

Kjo racë frymon elegancë dhe dashamirësi. Qentë e kësaj race e duan shoqërinë e njerëzve dhe gjithmonë do t’ju mirëpresin me lumturi duke tundur bishtin.

Këta qen të vegjël janë mbretër të vërtetë midis racave të këndshme. Me qimet e tyre të gjata të mëndafshta dhe shprehjet e ëmbla të fytyrës fitojnë zemrat në të gjithë botën, transmeton Telegrafi.

Pugs

Pugs janë një racë që nuk lë askënd indiferent. Faqet e tyre të rrudhura, sytë e mëdhenj të rrumbullakët dhe buzëqeshja e ëmbël i bëjnë ata kafshë shtëpiake të tejet simpatike.

Përveç kësaj, pugs kanë një karakter të gëzuar dhe qesharak.

Idealë për banesa: Këto janë katër racat më të qeta të qenve
Lexo po ashtu Idealë për banesa: Këto janë katër racat më të qeta të qenve

Retrieveri i artë

Kjo racë është si dielli midis racave. Natyra e tyre gazmore i bën një zgjedhje të preferuar të familjeve në mbarë botën.

Ata e duan përqafimin dhe dinë të kënaqin çdo anëtar të familjes me bukurinë e tyre. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Pema nën të cilën nuk duhet të qëndroni edhe kur bie shi: Është më e rrezikshmja në botë

Pema nën të cilën nuk duhet të qëndroni edhe kur bie shi: Është më e rrezikshmja në botë

Kopshtaria
Burgu ku njerëzit shkojnë vullnetarisht: Ata flenë në dysheme dhe paguajnë për gjithçka në fund

Burgu ku njerëzit shkojnë vullnetarisht: Ata flenë në dysheme dhe paguajnë për gjithçka në fund

Çfarë të vizitosh
Një truk për të parandaluar mjegullimin e syzeve sa herë që kaloni nga i ftohti në ambient të ngrohtë

Një truk për të parandaluar mjegullimin e syzeve sa herë që kaloni nga i ftohti në ambient të ngrohtë

Stil
Truku për pastrimin e frigoriferit ngrirës: Një gjë e vogël mund t'ju ndihmojë të hiqni qafe akullin e grumbulluar

Truku për pastrimin e frigoriferit ngrirës: Një gjë e vogël mund t'ju ndihmojë të hiqni qafe akullin e grumbulluar

Bëje vet
Këto tri shenja të horoskopit janë të prirura për t’u bërë sipërmarrëse

Këto tri shenja të horoskopit janë të prirura për t’u bërë sipërmarrëse

Astrologji
A e dini pse nuk preferohet të pini kafe në aeroplan

A e dini pse nuk preferohet të pini kafe në aeroplan

Lifestyle
Kalo në kategori