LAJMI I FUNDIT:

Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Tri dekada plot sukses dhe arritje për Alba qeramika

Duke pasur qëllim të sjellin më të mirën dhe frymëzim per inovacion dhe modernitet, kompania Alba qeramika si lider në industrinë e qeramikës ka fituar besimin e palëkundshëm të klienteles kosovare por edhe më gjerë.

Për 30 vjet radhazi Alba qeramika i ka ofruar tregut koleksionet më të veçanta dhe cilësore të pllakave.

Këto koleksione të larmishme që ndërthurin shije, elegancë dhe risi, janë bazuar gjithmonë në trended më të reja dhe më të suksesshme në këtë industri.

Edhe pse në fillimet e saj veprimtari kryesore kishte tregtinë me pllaka të qeramikës, gjatë viteve Alba qeramika ka shtuar vazhdimisht produkte të reja. Sot, përveq pllakave kompania ofronë mobile banjoje, produkte hidrosanitare, dekor shtëpie dhe së fundi parket e laminate.

Krahas punës së palodhshme, pasionit per përsosmëri dhe profesionalizmit të lartë, kjo kompani për tre dekada ka mirëpritur çdo klient në ambientet e tyre.

Stafi me një përvojë tejet të gjatë bën dallimin në sallonet me gamë të gjerë produktesh duke u kujdesur që secilit klient t’i kushtohet rëndësi e veçantë.

Falë përkushtimit së përsonelit kompania është avancuar në mënyrë të vazhdueshme duke përmbushur jo vetëm kërkesat dhe pritshmëritë, por edhe duke i tejkaluar ato.

Alba qeramika vazhdon me të njejtin ritëm të punës edhe 30 vjet më pas, duke ju sjellur kështu koleksionet më të bukura të produkteve në bashkëpunim me brendet më të njohura botërore.

Ky është vetëm fillimi …

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori