0Shares

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që pas një fjalosje, njëri nga të dyshuarit ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit dy të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)