LAJMI I FUNDIT:

Theret me thikë një i mitur në Prizren, është jashtë rrezikut për jetë

Theret me thikë një i mitur në Prizren, është jashtë rrezikut për jetë
Foto: Ilustrim

Një i ri është therur me thikë gjatë pasdites së sotme në Prizren.

Reklama

Sipas informacioneve, i riu, i lindur në vitin 2003 është jashtë rrezikut për jetën.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Osmanollaj tha se i dyshuari ende nuk është identifikuar teksa viktima është duke u intervistuar.

“Sot rreth orës 15:39  emergjenca  ka njoftuar se  aty është sjell një person i therur me thikë, por është jashtë rrezikut për jetë. Viktima  i lindur ne vitin 2003,  ka lëndim të lehtë trupor (therje me thikë ), nga një person ende i pa njohur. Viktima pas trajtimit mjekësorë po intervistohet në stacionin policor në Prizren”, tha Osmanollaj. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

Lajme
Sveçla: Thirrjet për protestë në jug të Mitrovicës, të panevojshme dhe nuk i ndihmojnë Kosovës

Sveçla: Thirrjet për protestë në jug të Mitrovicës, të panevojshme dhe nuk i ndihmojnë Kosovës

Lajme
Borrell flet sërish për situatën në veri: Dhuna nuk është rruga e duhur, autorët të vihen para drejtësisë

Borrell flet sërish për situatën në veri: Dhuna nuk është rruga e duhur, autorët të vihen para drejtësisë

Lajme
Arrestohen tre serbë në Zveçan, bashkë me disa persona të tjerë ndalonin veturat në rrugë

Arrestohen tre serbë në Zveçan, bashkë me disa persona të tjerë ndalonin veturat në rrugë

Kronika e Zezë
Stoltenberg: Dhuna ndaj KFOR-it e papranushme, NATO e gatshme të dërgojë edhe më shumë trupa në Kosovë

Stoltenberg: Dhuna ndaj KFOR-it e papranushme, NATO e gatshme të dërgojë edhe më shumë trupa në Kosovë

Lajme
Komandanti i KFOR-it: Në Zveçan kishte njerëz profesionist të cilët me qëllim e kanë nxitur turmën e banorëve serbë

Komandanti i KFOR-it: Në Zveçan kishte njerëz profesionist të cilët me qëllim e kanë nxitur turmën e banorëve serbë

Lajme
Kalo në kategori