LAJMI I FUNDIT:

Shaban Osmanollaj

23 Artikuj

Aksident mes kamionit dhe një veture në Carralevë, lëndohet një person

Aksident mes kamionit dhe një veture në Carralevë, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Prizren-Suharekë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Prizren-Suharekë, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Hajni tenton të vjedh 20 mijë euro tek këmbimorja në Prizren, kapet në flagrancë nga qytetarët

Hajni tenton të vjedh 20 mijë euro tek këmbimorja në Prizren, kapet në flagrancë nga qytetarët

Siguri
Vdes një person në Suharekë, dyshohet se kreu vetëvrasje

Vdes një person në Suharekë, dyshohet se kreu vetëvrasje

Kronika e Zezë
Kanosi zyrtarin policor, arrestohet ish-anëtari i Kryesisë së OVL-UÇK-së

Kanosi zyrtarin policor, arrestohet ish-anëtari i Kryesisë së OVL-UÇK-së

Kosovë
Aksident i rëndë në Prizren, lëndohet një person

Aksident i rëndë në Prizren, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Theret me thikë një i mitur në Prizren, është jashtë rrezikut për jetë

Theret me thikë një i mitur në Prizren, është jashtë rrezikut për jetë

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Prizren, dy të lënduar

Aksident trafiku në Prizren, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Përfshihet nga flakët një shtëpi në Prizren, nuk ka të lënduar

Përfshihet nga flakët një shtëpi në Prizren, nuk ka të lënduar

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një 57-vjeçare në Prizren

Gjendet pa shenja jete një 57-vjeçare në Prizren

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Prizren – lëndohen dy persona

Aksident trafiku në Prizren – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Arrestohet 30 vjeçarja në Prizren, tentoi të vidhte me armën lodër

Arrestohet 30 vjeçarja në Prizren, tentoi të vidhte me armën lodër

Kosovë
Një e mitur tenton t’i jap fund jetës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, shpëtohet nga një kalimtar

Një e mitur tenton t’i jap fund jetës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, shpëtohet nga një kalimtar

Kronika e Zezë
Vjedhje e rëndë në Prizren, hajnat vjedhin para dhe ari në vlerë 90 mijë euro

Vjedhje e rëndë në Prizren, hajnat vjedhin para dhe ari në vlerë 90 mijë euro

Kronika e Zezë
Filmohet momenti kur vetura godet tri këmbësore në Romajë të Prizrenit

Filmohet momenti kur vetura godet tri këmbësore në Romajë të Prizrenit

Kronika e Zezë
Aksident komunikacioni në Shirokë të Suharekës, lëndohen dy persona

Aksident komunikacioni në Shirokë të Suharekës, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Një 18-vjeçar nga Opoja dyshohet se ka vdekur në një liqen në hyrje të Maqedonisë së Veriut

Një 18-vjeçar nga Opoja dyshohet se ka vdekur në një liqen në hyrje të Maqedonisë së Veriut

Kosovë
Policia e Prizrenit bën identifikimin e zyrtarëve, që kontaktuan 12 policët e infektuar me COVID-19

Policia e Prizrenit bën identifikimin e zyrtarëve, që kontaktuan 12 policët e infektuar me COVID-19

Kosovë
40 policë në Prizren do të testohen për COVID-19

40 policë në Prizren do të testohen për COVID-19

Elfije Boletini
​Hapen lokalet dhe vijojnë shëtitjet te “Shatërvani”, policia jep detaje për të ndaluarit në Prizren

​Hapen lokalet dhe vijojnë shëtitjet te “Shatërvani”, policia jep detaje për të ndaluarit në Prizren

Kosovë
Prizren, prej 23 marsit janë ndaluar 560 persona që nuk kanë respektuar vendimet qeveritare

Prizren, prej 23 marsit janë ndaluar 560 persona që nuk kanë respektuar vendimet qeveritare

Kosovë
Katër vrasjet që tronditën vitin e kaluar Prizrenin

Katër vrasjet që tronditën vitin e kaluar Prizrenin

Kronika e Zezë
Ky është 45-vjeçari që vdiq në aksidentin tragjik me paragllajd në Prizren

Ky është 45-vjeçari që vdiq në aksidentin tragjik me paragllajd në Prizren

Kosovë