LAJMI I FUNDIT:

Aksident në rrugën Prizren-Suharekë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Prizren-Suharekë, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur të enjten në rrugën Prizren-Suharekë ku si pasojë, dy persona kanë pësuar lëndime.

Reklama

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave rreth orës 17:00, saktësisht në rrugën për në fshatin Shpenadi.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Rreth orës 17:06, Policia e Kosovës ka marrë informacion se ka ndodhur një aksident në rrugën për në fshatin Shpenadi. Aksidenti ka ndodhur mes dy automjeteve. Perveç dëmeve materiale, dy persona kanë mbetur të lënduar. Ende nuk dihet shkalla e lëndimit të tyre, ata janë duke u trajtuar në Emergjencë”, tha Osmanollaj. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Lajme
Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Lajme
Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Lajme
“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

Lajme

"1000 vjet në dy minuta, historia mes Kosovës dhe Serbisë" - shikohet rreth dy milionë herë në Twitter, reagon gazetarja e CNN

Politikë
Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Lajme
Kalo në kategori