LAJMI I FUNDIT:

Temperaturat e ulëta shndërrojnë akullin në vepër arti në qytetin e Pogradecit

Temperaturat e ulëta shndërrojnë akullin në vepër arti në qytetin e Pogradecit

Gjatë këtyre ditëve termometri ka shënuar temperaturat më të ulëta të vitit.

Meteorologët kanë lajmëruar se duhet të evitohen daljet deri në një përmirësim të situatës.


Mbrëmjen e djeshme në vendin tonë, pikërisht në qytetin e Pogradecit temperaturat e ulëta në -14 gradë Celsius kanë krijuar disa forma mjaft interesante të akullit në liqen.

Edhe pse këtë vit më të pakta në sasi për shkak se liqeni nuk ka pasur dallgë të forta pamjet fantastike të krijuara natyralisht nuk mungojnë në breg të liqenit. /syrinet/

Në trend Fun

Më shumë
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Interesante
U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

Interesante
E rrallë: Gruaja e tradhton burrin me dashnoren e tij! (Video)

E rrallë: Gruaja e tradhton burrin me dashnoren e tij! (Video)

Kalo në kategori