LAJMI I FUNDIT:

Telefoni i eksplodon para fytyrës (Video)

Telefoni i eksplodon para fytyrës (Video)

Një person në Kinë, ka mundur të pësojë lëndime të rënda, derisa përpiqej t’ia ndërronte vet baterinë e telefonit.

Reklama

Pajisja papritmas ka eksploduar dhe nxori flakë të mëdha, të cilat i kërcyen fytyrës, transmeton Telegrafi.

Së bashku me të pranishmit e tjerë, ai u largua me shpejtësi, megjithëse flaka u shua. Por, nuk pësoi ndonjë lëndim.

Në fakt, ai përpiqej t’ia largonte vet baterinë e prishur, për t’ia zëvendësuar me një tjetër që e kishte blerë lirë përmes internetit.

“Kishte blerë bateri të dyshimtë në interneti dhe më kërkoi pinca, me të cilat do të kryente punën edhe pse nuk e kishte asnjë përvojë”, ka thënë pronari i dyqanit që ndodhet në Gangsu.

Sipas pronarit, ai preku një vrimë në bateri, që e shkaktoi eksplodimin. Për fat të mirë, ai nuk u lëndua dhe nuk u bë ndonjë aksident tjetër. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Historia e 'rrjetit prej rreth 8 mijë bunkerësh nëntokësorë' në Zvicër, që janë bërë sërish të nevojshëm për ushtrinë

Historia e 'rrjetit prej rreth 8 mijë bunkerësh nëntokësorë' në Zvicër, që janë bërë sërish të nevojshëm për ushtrinë

Evropa
Ministri i jashtëm rus thotë se SHBA-ja është “drejtpërdrejt në luftë” me Moskën

Ministri i jashtëm rus thotë se SHBA-ja është “drejtpërdrejt në luftë” me Moskën

Evropa
Si përgatiten snajperistët

Si përgatiten snajperistët "Fantazmë" të Ukrainës drejt një misioni luftarak

Evropa
Norvegjia arrestoi ish-komandantin e Wagnerit që tentoi të kthehej në Rusi

Norvegjia arrestoi ish-komandantin e Wagnerit që tentoi të kthehej në Rusi

Evropa
Forcat ukrainase po avancojnë në jug të Bakhmutit

Forcat ukrainase po avancojnë në jug të Bakhmutit

Evropa
Po mundohej të gjuante dronin sulmues të ukrainasve, ushtari rus e pëson keq kur predha i bie në kokë duke e lënë pa ndjenja

Po mundohej të gjuante dronin sulmues të ukrainasve, ushtari rus e pëson keq kur predha i bie në kokë duke e lënë pa ndjenja

Evropa
Kalo në kategori