LAJMI I FUNDIT:

Të veshur me maskota, hynë në lokalin rival dhe ofenduan punonjësit (Video)

Të veshur me maskota, hynë në lokalin rival dhe ofenduan punonjësit (Video)

Punonjësit e një lokali të Burger King në Somerset të Anglisë, janë ofenduar me fjalë të ndyta, nga 15 shërbyes të maskuar që punojnë në McDonald’s.

Reklama

Kompanitë që merren me shitjen e ushqimeve të shpejta, janë në rivalitet të madh për një kohë të gjatë, por ata luftojnë me anë të ofertave më të mira dhe risive në receta, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, kësaj radhe ishin shërbyesit me maskotën e njohur si Ronald McDonald’s, që u bënë të dhunshëm dhe tejkaluan kompetencat e tyre.

Asnjëra nga kompanitë nuk ka dhënë ndonjë deklaratë lidhur me rastin, ndërsa besohet se ata ishin organizuar vet dhe nuk kanë marrë ndonjë urdhër nga zyrtarët. /Telegrafi/


Artikull i sponzorizuar

Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Interesante
Kalo në kategori