LAJMI I FUNDIT:

Të shtëna armësh në afërsi të Shtëpisë së Bardhë, qëllohet një person (Foto/Video)

Të shtëna armësh në afërsi të Shtëpisë së Bardhë, qëllohet një person (Foto/Video)

Shtëpia e Bardhë është bllokuar tërësisht, pasi janë dëgjuar të shtëna armësh në këtë zonë.

Korpusit të shtypit i është kërkuar të strehohen, ku më pas janë zhvendosur në një bodrum, pasi është raportuar për të shtëna armësh në pjesën perëndimore të avenysë Pennsylvania, transmeton Telegrafi.


Shtepia e Bardhe 2

Presidenti Barack Obama raportohet se nuk gjendet në rezidencën ekzekutive, edhe pse gjatë ditës kishte qëndruar aty për disa orë.

Sipas medieve amerikane, në të shtënat me armë janë përfshirë edhe Shërbimi Sekret, ku raportohet se është qëlluar një person. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Bosnja
Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Botë
Qeveria e Sllovenisë njeh shtetin palestinez, e dërgon për miratim në parlament

Qeveria e Sllovenisë njeh shtetin palestinez, e dërgon për miratim në parlament

Botë
Humb jetën një burrë në aeroportin e Amsterdamit, bie në motorin e aeroplanit

Humb jetën një burrë në aeroportin e Amsterdamit, bie në motorin e aeroplanit

Evropa
Pamje nga beteja e ashpër për qytetin Vovchansk në rajonin e Kharkivit

Pamje nga beteja e ashpër për qytetin Vovchansk në rajonin e Kharkivit

Evropa
Si erdhi dhe çfarë do të thotë slogani viral ‘All eyes on Rafah’? Ai është përdorur 47 milionë herë në Instagram deri më tani

Si erdhi dhe çfarë do të thotë slogani viral ‘All eyes on Rafah’? Ai është përdorur 47 milionë herë në Instagram deri më tani

Botë
Kalo në kategori