Taylor Swift bëri një shfaqje verbuese teksa mbërriti në “NSAI’s 2022 Nashville Songwriter Awards” të mbajtur në auditoriumin Ryman në  Tennesse të martën mbrëma.

Swift është emëruar si ‘Kantautorja-Artistja e Dekadës’ këtë vit, një çmim i lakmuar i përcaktuar nga suksesi kumulativ i një artisti në shkrimin e këngëve midis viteve 2010 dhe 2019.

Këngëtarja 32-vjeçare është muzikantja e parë femër që merr këtë nder.

Për ceremoninë, këngëtarja 32-vjeçare veshi një fustan të zi me temina të xixëllueshme të koleksionit Michael Kors me një prerje seksi në stomak.

Ajo kishte një dizajn me një mëngë dhe një të çarë deri në kofshë deri në njërën këmbë që e lejonte yllin të shfaqte kërcellin e saj të hollë.

Reklama

Swift u fut në tapetin e kuq me taka me rripa diamant i rremë që kombinoheshin bukur me vathët e saj Rahaminov Diamond Bar dhe unazën Anne Sisteron.

Reklama

Flokët bionde të këngëtares ishin kapur në një bisht të ulët me thekë të stiluar drejt. /Telegrafi/