LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Rumanisë

63 Artikuj

Arlind Ajeti gjen golin me Cluj, ndihmon skuadrën të ngjitet në vendin e parë

Arlind Ajeti gjen golin me Cluj, ndihmon skuadrën të ngjitet në vendin e parë

Ligat tjera
Isnik Alimi realizon dy gola në fitoren e thellë të Sepsit në Rumani

Isnik Alimi realizon dy gola në fitoren e thellë të Sepsit në Rumani

Ligat tjera
Rapid Bukureshti jep detaje për lëndimin dhe operimin e Rrahmanit, tregon sa kohë pritet të mungojë sulmuesi

Rapid Bukureshti jep detaje për lëndimin dhe operimin e Rrahmanit, tregon sa kohë pritet të mungojë sulmuesi

Ndërkombëtare
“Ishte një moment i tmerrshëm, por do të kthehem më i fortë”, Albion Rrahmani reagon për herë të parë pas lëndimit

“Ishte një moment i tmerrshëm, por do të kthehem më i fortë”, Albion Rrahmani reagon për herë të parë pas lëndimit

Ndërkombëtare
Bologna në janar do ta marr në huazim Ermal Krasniqin, mësohet vlera e transferimit

Bologna në janar do ta marr në huazim Ermal Krasniqin, mësohet vlera e transferimit

Serie A
Rrahmani asiston, por pastaj humb penallti

Rrahmani asiston, por pastaj humb penallti

Ligat tjera
Cluj ia cakton çmimin Ermal Krasniqit – janari pritet ta gjejë anësorin kosovar me klub të ri

Cluj ia cakton çmimin Ermal Krasniqit – janari pritet ta gjejë anësorin kosovar me klub të ri

Ligat tjera
“Albion Rrahmanin nuk e shesin për asnjë çmim në janar” – aksionari i Rapid flet për sulmuesin në formë

“Albion Rrahmanin nuk e shesin për asnjë çmim në janar” – aksionari i Rapid flet për sulmuesin në formë

Ligat tjera
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht – dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht – dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Albion Rrahmani, lojtari i javës në Superligën e Rumanisë

Albion Rrahmani, lojtari i javës në Superligën e Rumanisë

Ligat tjera
Albion Rrahmani për mediat rumune: Gjaku im është shqiptar dhe kjo është arsyeja pse festoj kështu

Albion Rrahmani për mediat rumune: Gjaku im është shqiptar dhe kjo është arsyeja pse festoj kështu

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon edhe të dytin ndaj Clujit

Albion Rrahmani shënon edhe të dytin ndaj Clujit

Ligat tjera
Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani, shënon ndaj Clujit të Ermal Krasniqit

Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani, shënon ndaj Clujit të Ermal Krasniqit

Ligat tjera
U raportua për një operim në tru, babai i Albion Rrahmanit tregon të vërtetën rreth shëndetit të sulmuesit

U raportua për një operim në tru, babai i Albion Rrahmanit tregon të vërtetën rreth shëndetit të sulmuesit

Ndërkombëtare
Mediat rumune e akuzojnë se Rrahmani i bojkotoi pas skandalit që ndodhi në Bukuresht, Rapidi sqaron se sulmuesi kosovar është operuar në tru

Mediat rumune e akuzojnë se Rrahmani i bojkotoi pas skandalit që ndodhi në Bukuresht, Rapidi sqaron se sulmuesi kosovar është operuar në tru

Ndërkombëtare
Aksionari i Rapid Bukureshtit për Albion Rrahmanin: Zoti na ruajt! Ai është i vetmi që dua mos të shënojë sonte

Aksionari i Rapid Bukureshtit për Albion Rrahmanin: Zoti na ruajt! Ai është i vetmi që dua mos të shënojë sonte

Përfaqësuesja e Kosovës
Mediumi rumun: Klubi i Poli Iasi i dha një të shtyrë në karrierë Florjan Loshajt

Mediumi rumun: Klubi i Poli Iasi i dha një të shtyrë në karrierë Florjan Loshajt

Përfaqësuesja e Kosovës
Albion Rrahmani po shndërrohet në yll në Rumani – e mbyll ndeshjen me dy gola në derbin lokal

Albion Rrahmani po shndërrohet në yll në Rumani – e mbyll ndeshjen me dy gola në derbin lokal

Ligat tjera
Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani – i treti në dy ndeshje

Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani – i treti në dy ndeshje

Ligat tjera
Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Ndërkombëtare
Bëri debutim ëndrrash, Rrahmani ka një dedikim të veçantë për dy golat e tij

Bëri debutim ëndrrash, Rrahmani ka një dedikim të veçantë për dy golat e tij

Ndërkombëtare
Debutim spektakolar i Albion Rrahmanit në Rumani – vulosi fitoren e Rapid Bukureshtit me dy golat e tij

Debutim spektakolar i Albion Rrahmanit në Rumani – vulosi fitoren e Rapid Bukureshtit me dy golat e tij

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon qysh në debutim te Rapidi i Bukureshtit

Albion Rrahmani shënon qysh në debutim te Rapidi i Bukureshtit

Ligat tjera
Merr fund pritja për Albion Rrahmanin, ai pritet të debutojë në ndeshjen e radhës me Rapidin

Merr fund pritja për Albion Rrahmanin, ai pritet të debutojë në ndeshjen e radhës me Rapidin

Ligat tjera