LAJMI I FUNDIT:

Opel

40 Artikuj

Opel do të jetë marka e vetme e Stellantis Group do të marrë pjesë në panairin e veturave në Mynih

Opel do të jetë marka e vetme e Stellantis Group do të marrë pjesë në panairin e veturave në Mynih

Auto Lajme
Opel prezanton Corsa e re: Tani disponohet edhe si hibrid

Opel prezanton Corsa e re: Tani disponohet edhe si hibrid

Auto Lajme
Stellantis do të investojë 130 milionë euro në fabrikën gjermane për makinën e re elektrike Opel

Stellantis do të investojë 130 milionë euro në fabrikën gjermane për makinën e re elektrike Opel

Auto Lajme
Mokka-e nga Opel dhe Vauxhall merr emërtimin Mokka Elektrik dhe sjell më shumë rreze dhe fuqi

Mokka-e nga Opel dhe Vauxhall merr emërtimin Mokka Elektrik dhe sjell më shumë rreze dhe fuqi

EVs
Opel do të prodhojë Rocks E-Xtreme, katërciklin që e dizajnoi një student

Opel do të prodhojë Rocks E-Xtreme, katërciklin që e dizajnoi një student

Auto Lajme
Opel prezantoi Astra që lëvizë vetëm me energji elektrike

Opel prezantoi Astra që lëvizë vetëm me energji elektrike

Auto Lajme
Opel prezantoi Grandland GSe: Duke ndjekur hapat e Astra GSe të elektrizuar

Opel prezantoi Grandland GSe: Duke ndjekur hapat e Astra GSe të elektrizuar

Auto Lajme
Një herë imazh e ambasador i markës Opel, Jürgen Klopp tani merr për vete një Astra Plug-in Hybrid

Një herë imazh e ambasador i markës Opel, Jürgen Klopp tani merr për vete një Astra Plug-in Hybrid

Auto Lajme
Opel do të ndalojë së prodhuari Insignia

Opel do të ndalojë së prodhuari Insignia

Auto Lajme
Opel do të kalojë plotësisht në vetura elektrike deri në vitin 2028

Opel do të kalojë plotësisht në vetura elektrike deri në vitin 2028

Modelet e Reja
Opel konfirmon: Manta është kthyer në prodhim

Opel konfirmon: Manta është kthyer në prodhim

Auto Lajme
Opel Insignia është më agresive dhe më e fuqishme

Opel Insignia është më agresive dhe më e fuqishme

Modelet e Reja
Mini-Opel për më pak se 8.000 euro

Mini-Opel për më pak se 8.000 euro

Auto Lajme
Opel ka prezantuar Astra-n e re dhe ka njoftuar një çmim fillestar prej 22,454 euro

Opel ka prezantuar Astra-n e re dhe ka njoftuar një çmim fillestar prej 22,454 euro

Auto Lajme
Opeli më i vogël po vjen, në shitje nga viti i ardhshëm

Opeli më i vogël po vjen, në shitje nga viti i ardhshëm

Auto Lajme
Tri dekada Opel Astra: Pesë gjenerata të suksesshme

Tri dekada Opel Astra: Pesë gjenerata të suksesshme

Auto Lajme
Kështu mund të duket Opel Astra GSi

Kështu mund të duket Opel Astra GSi

Auto
Opel po e kthen markën Manta – zbulohen disa veçori të veturës

Opel po e kthen markën Manta – zbulohen disa veçori të veturës

Auto Lajme
Opel po kalon plotësisht në vetura elektrike

Opel po kalon plotësisht në vetura elektrike

Auto Lajme
Opel sërish ngacmon imagjinatën e adhuruesve – publikoi imazhe të Astras

Opel sërish ngacmon imagjinatën e adhuruesve – publikoi imazhe të Astras

Koncepte
Përvojë më pak normale: Opel Mokka i ri në kafenenë “Casa Bar” në shoqëri me ekspertët e makinave

Përvojë më pak normale: Opel Mokka i ri në kafenenë “Casa Bar” në shoqëri me ekspertët e makinave

Marketing
Opeli sjell modelin e ridizenjuar të Grandlandit

Opeli sjell modelin e ridizenjuar të Grandlandit

Modelet e Reja
Ofertë legjendare: Kliko këtu dhe fitoni 50% zbritje për servisim në Auto Siqani

Ofertë legjendare: Kliko këtu dhe fitoni 50% zbritje për servisim në Auto Siqani

Marketing
Opel paralajmëron kthimin e modelit Manta

Opel paralajmëron kthimin e modelit Manta

Auto Lajme