LAJMI I FUNDIT:

Mjalta

38 Artikuj

Policia kap mbi 300 kg mjaltë me përmbajtje të dyshimtë

Policia kap mbi 300 kg mjaltë me përmbajtje të dyshimtë

Kosovë
Sekuestrohen mbi 7 mijë kilogram mjaltë pa origjinë në rajonin e Ferizajt

Sekuestrohen mbi 7 mijë kilogram mjaltë pa origjinë në rajonin e Ferizajt

Kosovë
I vogli i ariut i bërë ‘dru’ nga ‘mjalti i çmendur’ shpëtohet nga rojat e parkut

I vogli i ariut i bërë ‘dru’ nga ‘mjalti i çmendur’ shpëtohet nga rojat e parkut

Fun Lajme
Për organizëm të fortë dhe trup në formë konsumoni kanellë me mjaltë

Për organizëm të fortë dhe trup në formë konsumoni kanellë me mjaltë

Shëndetësi Lajme
Rriska buke me mjaltë dhe kanellë: Kafjall i cili pengon disa sëmundje serioze!

Rriska buke me mjaltë dhe kanellë: Kafjall i cili pengon disa sëmundje serioze!

Mjekësi alternative
Sa e shëndetshme është mjalta?

Sa e shëndetshme është mjalta?

Super Viva
Brokoli i pjekur me mjaltë dhe mustardë – i shëndetshëm dhe i shijshëm

Brokoli i pjekur me mjaltë dhe mustardë – i shëndetshëm dhe i shijshëm

Receta gatimi
Receta që është përdorur me vite të tëra: I largon toksinat dhe e rikthen freskinë e lëkurës

Receta që është përdorur me vite të tëra: I largon toksinat dhe e rikthen freskinë e lëkurës

Mjekësi alternative
Fillojeni ditën me një gotë ujë dhe mjaltë: Kombinim që jua rigjeneron krejtësisht trupin!

Fillojeni ditën me një gotë ujë dhe mjaltë: Kombinim që jua rigjeneron krejtësisht trupin!

Nutricion
Recetë e lashtë natyrale për shikim të mprehtë dhe shëndet të mirë të syve

Recetë e lashtë natyrale për shikim të mprehtë dhe shëndet të mirë të syve

Mjekësi alternative
Tre muaj burg derisa u vërtetua që ishte mjaltë shtëpie, jo drogë

Tre muaj burg derisa u vërtetua që ishte mjaltë shtëpie, jo drogë

Interesante
Maskë me mjaltë, sodë buke dhe uthull molle për t’i larguar aknet

Maskë me mjaltë, sodë buke dhe uthull molle për t’i larguar aknet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Metoda më e shpejtë për të humbur peshë – nevojitet vetëm ujë, mjaltë dhe limon

Metoda më e shpejtë për të humbur peshë – nevojitet vetëm ujë, mjaltë dhe limon

Dietë
Receta 100 për qind natyrale që ju bën të mos keni nevojë për medikamente

Receta 100 për qind natyrale që ju bën të mos keni nevojë për medikamente

Mjekësi alternative
Limonadë shafrani për ta larguar depresionin dhe stresin

Limonadë shafrani për ta larguar depresionin dhe stresin

Mjekësi alternative
Kombinimi me mjaltë, limon dhe kanellë që ju ndihmon t’i humbni disa kilogramë brenda jave

Kombinimi me mjaltë, limon dhe kanellë që ju ndihmon t’i humbni disa kilogramë brenda jave

Dietë
Çfarë i ndodhë trupit nëse filloni të hani mjaltë para gjumit

Çfarë i ndodhë trupit nëse filloni të hani mjaltë para gjumit

Nutricion
Fryrja e barkut: Zgjidheni këtë problem me ananas, mjaltë ose uthull molle

Fryrja e barkut: Zgjidheni këtë problem me ananas, mjaltë ose uthull molle

Nutricion
Shafrani me mjaltë: Antibiotiku i fuqishëm për të cilin as doktorët s’kanë shpjegim

Shafrani me mjaltë: Antibiotiku i fuqishëm për të cilin as doktorët s’kanë shpjegim

Mjekësi alternative
Receta me xhenxhefil, hudhër dhe limon për zhbllokim të artereve

Receta me xhenxhefil, hudhër dhe limon për zhbllokim të artereve

Mjekësi alternative
Çka nuk bën të mbani në frigorifer

Çka nuk bën të mbani në frigorifer

Të tjera
Saimir Tahiri bëhet bletarë (Video)

Saimir Tahiri bëhet bletarë (Video)

Shqipëri
Nga të gjithë afrodiziakët kjo mjaltë është shija më e ëmbël e romancës tuaj

Nga të gjithë afrodiziakët kjo mjaltë është shija më e ëmbël e romancës tuaj

Mjekësi alternative
Metodë super e lehtë për zbardhjen e duarve, përmes losionit të përgatitur në shtëpi

Metodë super e lehtë për zbardhjen e duarve, përmes losionit të përgatitur në shtëpi

Të tjera