LAJMI I FUNDIT:
Kwadwo Asamoah

Kwadwo Asamoah

51 Artikuj

Info

Kwadwo Asamoah është lindur më 9 dhjetor 1988 në Gana

Pensionohet Asamoah, ish-futbollisti i Juventusit dhe Interit

Pensionohet Asamoah, ish-futbollisti i Juventusit dhe Interit

Ndërkombëtare
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Zyrtare: Asamoah nënshkruan për Cagliarin

Zyrtare: Asamoah nënshkruan për Cagliarin

Serie A
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Interi gati t’i largojë Asamoahn e Biraghin për t’i bërë vend Emerson Palmierit

Interi gati t’i largojë Asamoahn e Biraghin për t’i bërë vend Emerson Palmierit

Serie A
Interi jep njoftime për katër lojtarët e lënduar

Interi jep njoftime për katër lojtarët e lënduar

Serie A
Asistimi i Messit për golin e fitores kundër Interit duket edhe më i mirë nga pamjet e tifozëve – Asamoah u ‘thye’ nga driblimi

Asistimi i Messit për golin e fitores kundër Interit duket edhe më i mirë nga pamjet e tifozëve – Asamoah u ‘thye’ nga driblimi

Liga e Kampionëve
Cagliari 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Cagliari 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Napoli 4-1 Inter, shkëlqen Fabian Ruiz

Notat e lojtarëve: Napoli 4-1 Inter, shkëlqen Fabian Ruiz

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah

Serie A
Inter 1-0 Udinese: Notat e lojtarëve, Vrsaljko më i miri

Inter 1-0 Udinese: Notat e lojtarëve, Vrsaljko më i miri

Serie A
Asamoah e mirëpret Marottan te Interi

Asamoah e mirëpret Marottan te Interi

Serie A
SPAL 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi dhe Perisic më të mirët

SPAL 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi dhe Perisic më të mirët

Serie A
PSV 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi më i miri

PSV 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi më i miri

Liga e Kampionëve
Sassuolo 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Martinez dështim

Sassuolo 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Martinez dështim

Serie A
Sassuolo – Inter: Formacionet zyrtare, Spalletti iu beson lojtarëve që i transferoi verës

Sassuolo – Inter: Formacionet zyrtare, Spalletti iu beson lojtarëve që i transferoi verës

Serie A
Ringjallja e Interit – Tetë vite pas tripletës, neroazzurët tani kanë një skuadër serioze që mund të pretendojë trofe

Ringjallja e Interit – Tetë vite pas tripletës, neroazzurët tani kanë një skuadër serioze që mund të pretendojë trofe

Serie A
Formacioni me lojtarët aktual, ai i mundshëm me Modricin dhe i rezervistëve: Inter i frikshëm, a do të triumfojë në Ligën e Kampionëve?

Formacioni me lojtarët aktual, ai i mundshëm me Modricin dhe i rezervistëve: Inter i frikshëm, a do të triumfojë në Ligën e Kampionëve?

Serie A
Bergomi: Jam i befasuar nga Asamoah

Bergomi: Jam i befasuar nga Asamoah

Serie A
Asamoah: Mund të qëndroja te Juve, i lumtur që jam pjesë e Interit

Asamoah: Mund të qëndroja te Juve, i lumtur që jam pjesë e Interit

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit për sezonin 2018/19 me blerjet e deritanishme

Formacioni i mundshëm i Interit për sezonin 2018/19 me blerjet e deritanishme

Serie A
Interi zyrtarizon mbrojtësit De Vrij dhe Asamoah

Interi zyrtarizon mbrojtësit De Vrij dhe Asamoah

Serie A
Asamoah: Së shpejti do ta bëj të ditur klubin ku do të luaj

Asamoah: Së shpejti do ta bëj të ditur klubin ku do të luaj

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Serie A