LAJMI I FUNDIT:

KH Istogu

71 Artikuj

Istogu, klubi i vetëm në Ligën Evropiane të hendbollit

Istogu, klubi i vetëm në Ligën Evropiane të hendbollit

Hendboll
FHK me tetë skuadra në Kupat Evropiane të hendbollit

FHK me tetë skuadra në Kupat Evropiane të hendbollit

Hendboll
Për herë të tretë, Istogu shpallet kampion i Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Për herë të tretë, Istogu shpallet kampion i Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll
Sali Maxhera e Luna Goncalves, më të mirët e turneut final të Kupës së hendbollit

Sali Maxhera e Luna Goncalves, më të mirët e turneut final të Kupës së hendbollit

Hendboll
Kupa e Kosovës në hendboll zë vend të veçantë në historikun e klubeve në konkurrencën e femrave

Kupa e Kosovës në hendboll zë vend të veçantë në historikun e klubeve në konkurrencën e femrave

Hendboll
Istogu fitoi derbin ndaj Vushtrrisë në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu fitoi derbin ndaj Vushtrrisë në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
FHK-ja dënon rëndë sulmin ndaj delegatit Vitaku

FHK-ja dënon rëndë sulmin ndaj delegatit Vitaku

Hendboll
Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Istogu fiton Superkupën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Blerta Ahmetxhekaj e do Superkupën e hendbollit në koleksionin e Istogut

Blerta Ahmetxhekaj e do Superkupën e hendbollit në koleksionin e Istogut

Hendboll
Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Istogu dhe Ferizaj me fitore bindëse në hendboll

Hendboll
Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Gjuka dhe Gonçalves janë shpallur më të mirët e hendbollit kosovar

Hendboll
Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Istogu fiton derbin e hendbollit ndaj Ferizajt në Superligën e femrave

Hendboll
Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Istogu luan përballë Çairit në Kupën Evropiane

Istogu luan përballë Çairit në Kupën Evropiane

Hendboll
Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Istogu e Ferizaj në Kupën Evropiane në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Istogu feston titullin e kampionit

Istogu feston titullin e kampionit

Hendboll
Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Ferizaj dhe Istogu në sfidën e dytë finale në hendboll

Hendboll
Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Istogu fiton për një gol finalen e parë ndaj Ferizajt në Superligën e femrave në hendboll

Hendboll
Istogu fiton ndaj Vushtrrisë dhe bën hapin e parë drejt finales

Istogu fiton ndaj Vushtrrisë dhe bën hapin e parë drejt finales

Hendboll
Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Hendboll
Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll