LAJMI I FUNDIT:

KF Drenasi

27 Artikuj

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Drita vuan shumë dhe mposhtë Drenasin vetëm pas vazhdimeve

Drita vuan shumë dhe mposhtë Drenasin vetëm pas vazhdimeve

Superliga
Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Superliga
Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Superliga
Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Malisheva triumfon në derbin e xhiros në udhëtim te Istogu, Dukagjini e A&N vazhdojnë me fitore

Malisheva triumfon në derbin e xhiros në udhëtim te Istogu, Dukagjini e A&N vazhdojnë me fitore

Liga e Parë
Ndeshje interesante në Ligën e Parë, në Istog zhvillohet derbi i javës

Ndeshje interesante në Ligën e Parë, në Istog zhvillohet derbi i javës

Liga e Parë
Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Liga e Parë vije me dy ndeshje intersante

Liga e Parë vije me dy ndeshje intersante

Liga e Parë
Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Liga e Parë
Tri ndeshje interesante në Ligën e Parë, derbi i xhiros në Istog

Tri ndeshje interesante në Ligën e Parë, derbi i xhiros në Istog

Superliga
Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Liga e Parë
Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Liga e Parë
Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Liga e Parë
Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Drita fiton lehtë ndaj Drenicës, marshon drejt titullit

Drita fiton lehtë ndaj Drenicës, marshon drejt titullit

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Superliga
Kupa e Kosovës: Ballkani eliminon Trepçën ’89, Feronikeli fiton me lehtësi ndaj A&N

Kupa e Kosovës: Ballkani eliminon Trepçën ’89, Feronikeli fiton me lehtësi ndaj A&N

Kosovë
Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Kosovë