LAJMI I FUNDIT:

Jonathan David

43 Artikuj

Milani njoftohet për çmimin e Jonathan David, kanadezi shihet si zëvendësuesi i Giroud

Milani njoftohet për çmimin e Jonathan David, kanadezi shihet si zëvendësuesi i Giroud

Serie A
Milani tentoi transferimin e Jonathan David, por dështoi

Milani tentoi transferimin e Jonathan David, por dështoi

Serie A
Juventusi ka gati goditjen e madhe, po përgatitet oferta për Jonathan David

Juventusi ka gati goditjen e madhe, po përgatitet oferta për Jonathan David

Ligue 1
Jonathan David është ëndrra e madhe e Juventusit për repartin ofensivë

Jonathan David është ëndrra e madhe e Juventusit për repartin ofensivë

Serie A
Lista e gjatë e sulmuesve që Milanin po i shikon – vetëm njëri do të zbarkojë në San Siro

Lista e gjatë e sulmuesve që Milanin po i shikon – vetëm njëri do të zbarkojë në San Siro

Serie A
Bayern Munich po përshpejton për të nënshkruar me Jonathan David

Bayern Munich po përshpejton për të nënshkruar me Jonathan David

Bundesliga
Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Ndërkombëtare
Jonathan David objektivi kryesor i Realit për repartin ofensivë

Jonathan David objektivi kryesor i Realit për repartin ofensivë

La Liga
“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

Premier League
E duan skuadrat angleze, Jonathan David jep sinjalet për një transferim të mundshëm në Ligën Premier

E duan skuadrat angleze, Jonathan David jep sinjalet për një transferim të mundshëm në Ligën Premier

Premier League
Real Madridi favoriti kryesor për të nënshkruar me Jonathan David

Real Madridi favoriti kryesor për të nënshkruar me Jonathan David

La Liga
Jonathan David, objektiv kryesor i Milanit

Jonathan David, objektiv kryesor i Milanit

Serie A
Këta janë tetë sulmuesit më të kërkuar të kësaj vere – disa do të kushtojnë mbi 100 milionë euro

Këta janë tetë sulmuesit më të kërkuar të kësaj vere – disa do të kushtojnë mbi 100 milionë euro

Ndërkombëtare
Jonathan David shihet si alternativë e Benzemas nga Real Madridi

Jonathan David shihet si alternativë e Benzemas nga Real Madridi

La Liga
Chelsea dhe Manchester në garë për transferimin e David në janar

Chelsea dhe Manchester në garë për transferimin e David në janar

Ligue 1
Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Premier League
Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Premier League
Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit kanadez Jonathan David

Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit kanadez Jonathan David

Ligue 1
Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e David në afatin kalimtar të janarit

Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e David në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Serie A
Bayern Munich kontakton Lillen për Jonathan David

Bayern Munich kontakton Lillen për Jonathan David

Bundesliga
Mahrez, Lingard dhe të tjerë: Objektivat e Milanit për të përforcuar opsionet e sulmit për sezonin e ri

Mahrez, Lingard dhe të tjerë: Objektivat e Milanit për të përforcuar opsionet e sulmit për sezonin e ri

Serie A
Arsenali dhe Liverpooli në ‘luftë’ për transferimin e Jonathan David

Arsenali dhe Liverpooli në ‘luftë’ për transferimin e Jonathan David

Premier League
Arsenali përgatit një ofertë të lartë për transferimin e Jonathan David

Arsenali përgatit një ofertë të lartë për transferimin e Jonathan David

Premier League