LAJMI I FUNDIT:

Jens Plettner

9 Artikuj

E premtja e ‘madhe’ në Kosovë, Kurtit i shkojnë në zyre pesë zyrtarë të lartë për dialogun me Serbinë

E premtja e ‘madhe’ në Kosovë, Kurtit i shkojnë në zyre pesë zyrtarë të lartë për dialogun me Serbinë

Muhamet Hajrullahu
Media serbe: Kosova po përgatit fitoren më domethënëse deri tani në luftën diplomatike me Serbinë

Media serbe: Kosova po përgatit fitoren më domethënëse deri tani në luftën diplomatike me Serbinë

Kosovë
Letra e kancelarit gjerman dhe presidentit francez për Kurtin dhe Vuçiqin, patrullimet e Policisë në Ujman dhe deklarata e Pahorit në Prishtinë – top lajmet e javës

Letra e kancelarit gjerman dhe presidentit francez për Kurtin dhe Vuçiqin, patrullimet e Policisë në Ujman dhe deklarata e Pahorit në Prishtinë – top lajmet e javës

Besnike Salihu
Takimet në Kosovë e Serbi, gjithçka nga vizita e Lajçakut me këshilltarët e kancelarit Scholz dhe presidentit Macron

Takimet në Kosovë e Serbi, gjithçka nga vizita e Lajçakut me këshilltarët e kancelarit Scholz dhe presidentit Macron

Besnike Salihu
Gjatë takimit me Lajçakun, Vuçiq: Nuk do të ketë njohje të Kosovës – kompromisi në pajtim me Kushtetutën e Serbisë

Gjatë takimit me Lajçakun, Vuçiq: Nuk do të ketë njohje të Kosovës – kompromisi në pajtim me Kushtetutën e Serbisë

Kosovë
“Vendimi i vështirë”, analistët: Kurtit i është thënë sot se cili është ky vendim

“Vendimi i vështirë”, analistët: Kurtit i është thënë sot se cili është ky vendim

Kosovë
Hoti kërkon transparencë nga Qeveria para dhe pas çdo raundi të dialogut Kosovë-Serbi

Hoti kërkon transparencë nga Qeveria para dhe pas çdo raundi të dialogut Kosovë-Serbi

Kosovë
Përshpejtimi i dialogut Kosovë-Serbi, këshilltarët e Macronit dhe Scholzit i shkojnë në zyrë Kurtit 

Përshpejtimi i dialogut Kosovë-Serbi, këshilltarët e Macronit dhe Scholzit i shkojnë në zyrë Kurtit 

Kosovë
Sot për vizitë në Kosovë të dërguarit e Gjermanisë e Francës për dialogun – takohen me Kurtin

Sot për vizitë në Kosovë të dërguarit e Gjermanisë e Francës për dialogun – takohen me Kurtin

Kosovë