LAJMI I FUNDIT:

Fundjava

13 Artikuj

Të vërtetat që duhet të dini para se të filloni punë për herë të parë

Të vërtetat që duhet të dini para se të filloni punë për herë të parë

Këshilla dhe arsye
Shtatë arsye pse nuk i pëlqejmë të hënat

Shtatë arsye pse nuk i pëlqejmë të hënat

Lifestyle
Problemet dhe ndryshimet që vijnë me vjeshtën

Problemet dhe ndryshimet që vijnë me vjeshtën

Këshilla mjekësore
Fundjava me fluks të qytetarëve nga Kosova drejt bregdetit shqiptar

Fundjava me fluks të qytetarëve nga Kosova drejt bregdetit shqiptar

Shqipëri
Çfarë do të vishni në fundjavë? Zgjidhja është këtu!

Çfarë do të vishni në fundjavë? Zgjidhja është këtu!

Keshilla Modë
Mijëra kosovarë drejt bregdetit të Shqipërisë për fundjavë

Mijëra kosovarë drejt bregdetit të Shqipërisë për fundjavë

Kosovë
Nëse vera nuk ka qenë ajo që do doje, atëherë ka diçka që duhet të bësh tani

Nëse vera nuk ka qenë ajo që do doje, atëherë ka diçka që duhet të bësh tani

Këshilla dhe arsye
Fundjava në Kosovë me borë dhe shi

Fundjava në Kosovë me borë dhe shi

Kosovë
Këtë vit, edhe dy fundjavë të zgjatura në Maqedoni

Këtë vit, edhe dy fundjavë të zgjatura në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Vikendi po mbaron me shumë mbeturina te Gryka Rugovës (Video)

Vikendi po mbaron me shumë mbeturina te Gryka Rugovës (Video)

Komunat
Këtë vit më shumë fundjava të zgjatura, ja kur është e ardhmja

Këtë vit më shumë fundjava të zgjatura, ja kur është e ardhmja

Bashkim Iljazi
Viti 2017 në Maqedoni vjen me më shumë fundjava të vazhduara

Viti 2017 në Maqedoni vjen me më shumë fundjava të vazhduara

Bashkim Iljazi
Pushimet verore me partnerin fshehin “kurthe” të shumta

Pushimet verore me partnerin fshehin “kurthe” të shumta

Lifestyle