LAJMI I FUNDIT:
Francesco Totti

Francesco Totti

302 Artikuj

Info

Francesco Totti është futbollist italian i lindur më 27 shtator 1976.

Totti e vlerëson lartë Napolin dhe Spallettin, flet edhe për ecurinë e Romës në Evropë

Totti e vlerëson lartë Napolin dhe Spallettin, flet edhe për ecurinë e Romës në Evropë

Serie A
Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Ndërkombëtare
Ju kujtohet ky fëmijë? ‘Trashëgimtari’ i Tottit shënon gol të mahnitshëm

Ju kujtohet ky fëmijë? ‘Trashëgimtari’ i Tottit shënon gol të mahnitshëm

Ndërkombëtare
Totti: Dybala është një fenomen, Roma duhet të kërkojë rikthimin në Ligën e Kampionëve

Totti: Dybala është një fenomen, Roma duhet të kërkojë rikthimin në Ligën e Kampionëve

Serie A
Shaka mes legjendash, Totti e ngacmon Del Pieron duke e quajtur ‘shofer tramvaji’

Shaka mes legjendash, Totti e ngacmon Del Pieron duke e quajtur ‘shofer tramvaji’

Ndërkombëtare
Influencuesen e përcjell dy herë fati – pas Ibrahimovicit takohet me Tottin në Dubai, iu referohet si ‘të dashur’

Influencuesen e përcjell dy herë fati – pas Ibrahimovicit takohet me Tottin në Dubai, iu referohet si ‘të dashur’

Po Flitet
Totti tregon katër favoritët për Kampionatin Botëror, por thotë se duhet të kenë kujdes nga Spanja

Totti tregon katër favoritët për Kampionatin Botëror, por thotë se duhet të kenë kujdes nga Spanja

Ndërkombëtare
Cristian Volpato, adoloshenti që për herë të dytë shpëton Romën ndaj Veronës – menaxhohet nga Totti dhe shihet si pasardhës i legjendës italiane në Olimpico 

Cristian Volpato, adoloshenti që për herë të dytë shpëton Romën ndaj Veronës – menaxhohet nga Totti dhe shihet si pasardhës i legjendës italiane në Olimpico 

Romak Zeqiri
Totti ia konfiskoi çantat dhe këpucët ish-gruas, derisa ajo ia mori orët e shtrenjta

Totti ia konfiskoi çantat dhe këpucët ish-gruas, derisa ajo ia mori orët e shtrenjta

Po Flitet
“Do të jetë një proces shkatërrues” – detaje të reja për ndarjen e Tottit nga Ilary Blasi

“Do të jetë një proces shkatërrues” – detaje të reja për ndarjen e Tottit nga Ilary Blasi

Yjet
Totti thyen heshtjen në lidhje me ndarjen nga partnerja Ilary Blasi: Nuk isha unë ai që tradhtova i pari

Totti thyen heshtjen në lidhje me ndarjen nga partnerja Ilary Blasi: Nuk isha unë ai që tradhtova i pari

Yjet
Totti: Nëse do të isha president i një klubi do të paguaja 150 milionë për Salah, egjiptiani është ndër më të mirët në botë

Totti: Nëse do të isha president i një klubi do të paguaja 150 milionë për Salah, egjiptiani është ndër më të mirët në botë

Serie A
Nga Messi te Ronaldo, Neymar dhe Ronaldinho – Koleksioni i fanellave të Spalletit është tjetër nivel

Nga Messi te Ronaldo, Neymar dhe Ronaldinho – Koleksioni i fanellave të Spalletit është tjetër nivel

Ndërkombëtare
Spalletti flet për historitë me Tottin dhe Icardin: Nuk i kam larguar unë, përkundrazi i kam dashur shumë të dy

Spalletti flet për historitë me Tottin dhe Icardin: Nuk i kam larguar unë, përkundrazi i kam dashur shumë të dy

Serie A
Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Ndërkombëtare
Mediat italiane pas ndarjes së Francesco Tottit nga bashkëshortja: Ishte me të dashurën e re në Tiranë

Mediat italiane pas ndarjes së Francesco Tottit nga bashkëshortja: Ishte me të dashurën e re në Tiranë

Yjet
Francesco Totti ndahet nga bashkëshortja pas 17 vitesh martesë

Francesco Totti ndahet nga bashkëshortja pas 17 vitesh martesë

Yjet
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Salah: Totti idhulli im, e pabesueshme që ishim bashkë të Roma

Salah: Totti idhulli im, e pabesueshme që ishim bashkë të Roma

Premier League
Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Shkumbin Pireva
Totti flet nga Tirana për stadiumin, finalen, Marash Kumbullën dhe gjithçka tjetër

Totti flet nga Tirana për stadiumin, finalen, Marash Kumbullën dhe gjithçka tjetër

Ligat tjera
Totti prezent në “Air Albania”, thotë se do të donte të zbriste në fushë

Totti prezent në “Air Albania”, thotë se do të donte të zbriste në fushë

Ligat tjera
Totti ndërhynë për ta bindur Dybalan t’i bashkohet Romës: Të hënën do të takohem me të

Totti ndërhynë për ta bindur Dybalan t’i bashkohet Romës: Të hënën do të takohem me të

Serie A
Totti në bisedime me drejtuesit, rikthimi te Roma shumë afër

Totti në bisedime me drejtuesit, rikthimi te Roma shumë afër

Serie A