LAJMI I FUNDIT:

Çizme

40 Artikuj

Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Moda
Dalin në shitje çizmet me Teletubbies, nuk do ta besoni çmimin që kanë

Dalin në shitje çizmet me Teletubbies, nuk do ta besoni çmimin që kanë

Fun Lajme
Jennifer Lopez me çizmet që i adhurojmë! Modeli më i mirë për dimër dhe nuk e lëshojnë shiun as borën

Jennifer Lopez me çizmet që i adhurojmë! Modeli më i mirë për dimër dhe nuk e lëshojnë shiun as borën

Moda
Çizmet në ngjyrë bezhë janë trendi absolut i sezonit: I mbathin femrat me stil

Çizmet në ngjyrë bezhë janë trendi absolut i sezonit: I mbathin femrat me stil

Keshilla Modë
Nëntë mënyra për të veshur çizmet në vjeshtë

Nëntë mënyra për të veshur çizmet në vjeshtë

Modë
Pamje që Putini nuk do të dëshironte t’i shihte bota, ushtari rus mbështjell këmbët me “peshqir” para se të mbathë çizmet

Pamje që Putini nuk do të dëshironte t’i shihte bota, ushtari rus mbështjell këmbët me “peshqir” para se të mbathë çizmet

Evropa
Ministria e Mbrojtjes shpall tender prej 2 milionë eurove për furnizim me çizme verore e dimërore për ushtarët e FSK-së

Ministria e Mbrojtjes shpall tender prej 2 milionë eurove për furnizim me çizme verore e dimërore për ushtarët e FSK-së

Jehona Hulaj
Disa truqe që i parandalojnë këpucët tuaja të rrëshqasin në akull

Disa truqe që i parandalojnë këpucët tuaja të rrëshqasin në akull

Modë
Ngrohtë dhe plot stil: Kombinimet që s’po ndalojnë dot së veshuri

Ngrohtë dhe plot stil: Kombinimet që s’po ndalojnë dot së veshuri

Keshilla Modë
Tri trendet e çizmeve për dimrin e vitit 2021

Tri trendet e çizmeve për dimrin e vitit 2021

Modë
Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

Moda
Këto çizme janë shumë praktike, të ngrohta dhe të rehatshme

Këto çizme janë shumë praktike, të ngrohta dhe të rehatshme

Moda
Çizme argjendi, bukuri dhe stil në çdo mënyrë: Kim Kardashian dhe Haley Bieber çmenden pas çizmeve të tilla

Çizme argjendi, bukuri dhe stil në çdo mënyrë: Kim Kardashian dhe Haley Bieber çmenden pas çizmeve të tilla

Moda
Vende të çuditshme ku fshihen viruset dhe bakteret në shtëpinë tuaj

Vende të çuditshme ku fshihen viruset dhe bakteret në shtëpinë tuaj

Të tjera
Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim

Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim

Moda
Ne duam pallton dhe çizmet e Jennifer Lopez: Stili i dimrit i përshtatet mendjes tuaj!

Ne duam pallton dhe çizmet e Jennifer Lopez: Stili i dimrit i përshtatet mendjes tuaj!

Moda
Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Moda
Çizme të shkurtra: Nëntë ide kombinimi

Çizme të shkurtra: Nëntë ide kombinimi

Keshilla Modë
Rusja tenton të shesë foshnjën njëjavëshe për 3 mijë euro, donte të blinte çizme të reja

Rusja tenton të shesë foshnjën njëjavëshe për 3 mijë euro, donte të blinte çizme të reja

Evropa
Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Modë
Hailey Bieber tregon se cili do të jetë trendi kryesor i çizmeve për vitin 2020

Hailey Bieber tregon se cili do të jetë trendi kryesor i çizmeve për vitin 2020

Modë
Nëntë mënyra të shkëlqyeshme të vishni fustan të shkurtër ngjyrë të zezë

Nëntë mënyra të shkëlqyeshme të vishni fustan të shkurtër ngjyrë të zezë

Modë
Çizmet verore që duken bukur me fustane dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë

Çizmet verore që duken bukur me fustane dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë

Modë
Çfarë do të vishni në fundjavë? Zgjidhja është këtu!

Çfarë do të vishni në fundjavë? Zgjidhja është këtu!

Keshilla Modë