LAJMI I FUNDIT:

Cambridge

15 Artikuj

Për shkak të ndryshimeve klimatike pranvera fillon më herët

Për shkak të ndryshimeve klimatike pranvera fillon më herët

Evropa
Studimi i ri zbulon se një në tetë persona besojnë se pandemia e COVID-19 është një “mashtrim”

Studimi i ri zbulon se një në tetë persona besojnë se pandemia e COVID-19 është një “mashtrim”

Nga Bota
Demonstrata me slogane eksplicite, veshje të hapura dhe dekorime erotike: Si ka ndryshuar Dita Ndërkombëtare e Gruas në 111 vitet e fundit

Demonstrata me slogane eksplicite, veshje të hapura dhe dekorime erotike: Si ka ndryshuar Dita Ndërkombëtare e Gruas në 111 vitet e fundit

Interesante
Top 10 fanellat më të mira në Evropë për edicionin 2019/20   

Top 10 fanellat më të mira në Evropë për edicionin 2019/20  

Ndërkombëtare
Dëshira vetme e një adoleshenti të pastrehë ishte të takonte nënën, ajo as që ia hapi derën

Dëshira vetme e një adoleshenti të pastrehë ishte të takonte nënën, ajo as që ia hapi derën

Nga Bota
Leon Belegu kthehet me tri medalje nga gara ndërkombëtare “Owlypia” në Londër (Video)

Leon Belegu kthehet me tri medalje nga gara ndërkombëtare “Owlypia” në Londër (Video)

Kosovë
Mbretëresha angleze udhëtoi e ‘vetme’ me tren, arriti në Norfolk për festimet e përvitshme (Foto)

Mbretëresha angleze udhëtoi e ‘vetme’ me tren, arriti në Norfolk për festimet e përvitshme (Foto)

Fun Lajme
Arrestohet profesori i shkencave, shkaktoi eksplodim derisa eksperimentonte në oborr (Video)

Arrestohet profesori i shkencave, shkaktoi eksplodim derisa eksperimentonte në oborr (Video)

Dështime
Satelitët gjetën një galaktikë ‘fantazmë’ në afërsi të Rrugës së Qumështit (Foto)

Satelitët gjetën një galaktikë ‘fantazmë’ në afërsi të Rrugës së Qumështit (Foto)

Interesante
Studimi tregon se delet janë shumë të afta në njohjen e fytyrave të njerëzve (Video)

Studimi tregon se delet janë shumë të afta në njohjen e fytyrave të njerëzve (Video)

Interesante
Fillon testimi i makinave vetvozitëse, që do të lëvizin në linjat e autobusëve gjatë natës (Foto)

Fillon testimi i makinave vetvozitëse, që do të lëvizin në linjat e autobusëve gjatë natës (Foto)

Auto Fun
Cambridge nuk e njeh në libra shqipen

Cambridge nuk e njeh në libra shqipen

Arsim
Skuadra angleze që pëson gola qesharak, por tri të fundit i pësoi nga i njëjti kundërshtarë dhe janë identike (Video)

Skuadra angleze që pëson gola qesharak, por tri të fundit i pësoi nga i njëjti kundërshtarë dhe janë identike (Video)

Premier League
Zhvishen studentët e Kembrixhit, ja arsyeja (Foto, +16)

Zhvishen studentët e Kembrixhit, ja arsyeja (Foto, +16)

Interesante
Brenda laboratorit ku punohen dronët, që do të shërbejnë për dërgimin mallra (Foto)

Brenda laboratorit ku punohen dronët, që do të shërbejnë për dërgimin mallra (Foto)

Interesante