LAJMI I FUNDIT:

Biskotat

12 Artikuj

Disa nga ushqimet që i konsumojmë çdo ditë janë të dëmshme për metabolizmin tonë

Disa nga ushqimet që i konsumojmë çdo ditë janë të dëmshme për metabolizmin tonë

Ushqimi dhe Dieta
Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e lotarisë 2 milionë dollarë ndërsa kishte dalë për blerje të biskotave

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e lotarisë 2 milionë dollarë ndërsa kishte dalë për blerje të biskotave

Interesante
Një enigmë që ju sfidon që në dhjetë sekonda të gjeni një biskotë në mesin e fokave

Një enigmë që ju sfidon që në dhjetë sekonda të gjeni një biskotë në mesin e fokave

Trend
Brumi i biskotave: Hidhini të gjithë përbërësit në një qese dhe tundeni pak me duar – pa i ndotur enët

Brumi i biskotave: Hidhini të gjithë përbërësit në një qese dhe tundeni pak me duar – pa i ndotur enët

Nga duart tua
Zgjidh një biskotë dhe zbulo diçka që nuk e dije për veten

Zgjidh një biskotë dhe zbulo diçka që nuk e dije për veten

Lifestyle
Artikujt të cilët mund t’i hani edhe kur t’u kalojë afati i përdorimit

Artikujt të cilët mund t’i hani edhe kur t’u kalojë afati i përdorimit

Të njohim produktet
Biskota të shëndetshme shtëpiake nga hurmat

Biskota të shëndetshme shtëpiake nga hurmat

Ëmbëlsirë
Biskotat me pamje të pështirë shiten për mbledhjen e fondeve të bamirësisë (Foto)

Biskotat me pamje të pështirë shiten për mbledhjen e fondeve të bamirësisë (Foto)

Fun Lajme
Ushqimet dhe pijet që nutricionistët refuzojnë t’i konsumojnë

Ushqimet dhe pijet që nutricionistët refuzojnë t’i konsumojnë

Nutricion
Tri ushqimet dhe pijet të cilat mendoni se janë të shëndetshme, por që është e kundërta e kësaj

Tri ushqimet dhe pijet të cilat mendoni se janë të shëndetshme, por që është e kundërta e kësaj

Të njohim produktet
BISKOTA YLBERI: Recetë e thjeshtë dhe e shijshme për fëmijët tuaj

BISKOTA YLBERI: Recetë e thjeshtë dhe e shijshme për fëmijët tuaj

Për fëmijë
Buka, patatja dhe drithërat mund të shkaktojnë kancer, nëse gatuhen në këtë mënyrë!

Buka, patatja dhe drithërat mund të shkaktojnë kancer, nëse gatuhen në këtë mënyrë!

Shendetesi