LAJMI I FUNDIT:

Aston Villa

635 Artikuj

Liga Premier po përballet me një tjetër padi për shkak të rregullave të saj

Liga Premier po përballet me një tjetër padi për shkak të rregullave të saj

Premier League
Douglas Luiz gjithnjë e më afër Juventusit – Shifrat, lojtarët e përfshirë dhe detajet e operacionit

Douglas Luiz gjithnjë e më afër Juventusit – Shifrat, lojtarët e përfshirë dhe detajet e operacionit

Serie A
Abraham po rikthehet në Angli, pesë skuadra pas tij

Abraham po rikthehet në Angli, pesë skuadra pas tij

Serie A
Alarmohet Arsenali, Aston Villa i cakton çmimin Douglas Luizit

Alarmohet Arsenali, Aston Villa i cakton çmimin Douglas Luizit

Premier League
“Alarmi 30 qershor” – gjashtë klube të Ligës Premier të detyruar të shesin për të shmangur sanksionimin

“Alarmi 30 qershor” – gjashtë klube të Ligës Premier të detyruar të shesin për të shmangur sanksionimin

Premier League
Tre klube mbështesin çështjen ligjore të Man Cityt kundër Ligës Premier

Tre klube mbështesin çështjen ligjore të Man Cityt kundër Ligës Premier

Premier League
Tifozët zgjedhin ekipin e sezonit në Ligën Premier – nuk mungojnë befasitë

Tifozët zgjedhin ekipin e sezonit në Ligën Premier – nuk mungojnë befasitë

Premier League
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
Tifozët janë të shokuar pasi mësuan çmimin që Aston Villa po e kërkon për Coutinhon

Tifozët janë të shokuar pasi mësuan çmimin që Aston Villa po e kërkon për Coutinhon

Premier League
Fitojnë Liverpooli, Chelsea dhe Man United – kush ka siguruar Evropën dhe kush ende jo

Fitojnë Liverpooli, Chelsea dhe Man United – kush ka siguruar Evropën dhe kush ende jo

Premier League
Dështimi i Ligës Premier ‘në prag të shndërrimit në miliarder’ falë biznesit jashtëzakonisht të suksesshëm

Dështimi i Ligës Premier ‘në prag të shndërrimit në miliarder’ falë biznesit jashtëzakonisht të suksesshëm

Premier League
Dramë në ‘Villa Park’, Aston Villa dhe Liverpooli ndahen në paqe në sfidën e gjashtë golave

Dramë në ‘Villa Park’, Aston Villa dhe Liverpooli ndahen në paqe në sfidën e gjashtë golave

Premier League
Çfarë gabimi trashanik – Emiliano Martinez bën ‘gafën e sezonit’ ndaj Liverpoolit

Çfarë gabimi trashanik – Emiliano Martinez bën ‘gafën e sezonit’ ndaj Liverpoolit

Premier League
Emiliano Martinez do të largohet nga Aston Villa, afër transferimit te gjiganti anglez

Emiliano Martinez do të largohet nga Aston Villa, afër transferimit te gjiganti anglez

Premier League
Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Premier League
Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Premier League
Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Premier League
Shok për favoritin e Ligës së Konferencës – shënohen 11 gola në dy ndeshjet gjysmëfinale

Shok për favoritin e Ligës së Konferencës – shënohen 11 gola në dy ndeshjet gjysmëfinale

Ligat tjera
Spektakël në Villa Park, Aston Villa dhe Chelsea ndajnë pikët

Spektakël në Villa Park, Aston Villa dhe Chelsea ndajnë pikët

Premier League
Milani nis bisedimet për transferimin e mbrojtësit veteran të Aston Villës

Milani nis bisedimet për transferimin e mbrojtësit veteran të Aston Villës

Serie A
Çfarë duhet të ndodhë tani që Liga Premier të marrë një vend shtesë në Ligën e Kampionëve

Çfarë duhet të ndodhë tani që Liga Premier të marrë një vend shtesë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Arsenali mendon ofertat për Guimaraes dhe Luiz – kjo pasi alternativa kryesore e tyre pëlqen Barcelonën dhe Bayern Munichun

Arsenali mendon ofertat për Guimaraes dhe Luiz – kjo pasi alternativa kryesore e tyre pëlqen Barcelonën dhe Bayern Munichun

Premier League
Një tjetër top trajner refuzon Bayernin

Një tjetër top trajner refuzon Bayernin

Bundesliga
Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Konferencës– çiftet dhe orari i ndeshjeve

Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Konferencës– çiftet dhe orari i ndeshjeve

Ligat tjera