LAJMI I FUNDIT:
Michael Schumacher

Michael Schumacher

136 Artikuj

Deklaratë rrëqethëse nga miku i ngushtë i Schumacher për gjendjen e legjendës që i trishtoi fansat e Formula 1

Deklaratë rrëqethëse nga miku i ngushtë i Schumacher për gjendjen e legjendës që i trishtoi fansat e Formula 1

Formula 1
Derisa nuk dihet për shëndetin e Michael Schumacher, vazhdojnë të shiten gjërat me të cilat ka shkruar histori

Derisa nuk dihet për shëndetin e Michael Schumacher, vazhdojnë të shiten gjërat me të cilat ka shkruar histori

Formula 1
“Do të ketë shumë emocione” – Mick Schumacher përgatitet për një vozitje ‘speciale’ me Mercedesin e babait Michael

“Do të ketë shumë emocione” – Mick Schumacher përgatitet për një vozitje ‘speciale’ me Mercedesin e babait Michael

Formula 1
Përditësimi shëndetësor i Michael Schumacher ndërsa ish-shoku i skuadrës thotë se djali i legjendës po ‘kalon nëpër një ferr’

Përditësimi shëndetësor i Michael Schumacher ndërsa ish-shoku i skuadrës thotë se djali i legjendës po ‘kalon nëpër një ferr’

Formula 1
Revista gjermane shkarkon redaktorin pas ‘intervistës’ të inteligjencës artificiale me Michael Schumacher

Revista gjermane shkarkon redaktorin pas ‘intervistës’ të inteligjencës artificiale me Michael Schumacher

Formula 1
Familja e Michael Schumacher do të ngritë padi për intervistën e rreme të bërë duke përdorur inteligjencën artificiale

Familja e Michael Schumacher do të ngritë padi për intervistën e rreme të bërë duke përdorur inteligjencën artificiale

Formula 1
Legjenda e Formula 1 do të donte të njihte më shumë Michael Schumacherin, por tani kjo mund të jetë e pamundur

Legjenda e Formula 1 do të donte të njihte më shumë Michael Schumacherin, por tani kjo mund të jetë e pamundur

Formula 1
“Dinak dhe agresiv” – Ylli i Formula 1 nënshkroi kontratë që thoshte se ai duhej ta lejonte Michael Schumacherin t’i fitonte garat

“Dinak dhe agresiv” – Ylli i Formula 1 nënshkroi kontratë që thoshte se ai duhej ta lejonte Michael Schumacherin t’i fitonte garat

Formula 1
Miku i afërt i Schumacher, Jean Todt: Aksidenti ka pasur pasoja, ata që thonë se dinë diçka gënjejnë

Miku i afërt i Schumacher, Jean Todt: Aksidenti ka pasur pasoja, ata që thonë se dinë diçka gënjejnë

Formula 1
Makina ikonike e Schumacherit, Ferrari F1 del në ankand

Makina ikonike e Schumacherit, Ferrari F1 del në ankand

Auto Lajme
Gruaja e Michael Schumacher jeton ‘si një e burgosur’ – përditësim i çuditshëm i situatës në familjen e legjendës së Formula 1

Gruaja e Michael Schumacher jeton ‘si një e burgosur’ – përditësim i çuditshëm i situatës në familjen e legjendës së Formula 1

Formula 1
Derisa Michael Schumacher qëndron mes jetës dhe vdekjes – gjërat me të cilat ka shkruar historinë po dalin në ankand

Derisa Michael Schumacher qëndron mes jetës dhe vdekjes – gjërat me të cilat ka shkruar historinë po dalin në ankand

Formula 1
Zbulohet pasuria neto e Michael Schumacher: Miliona euro, makina luksoze dhe prona të shumta

Zbulohet pasuria neto e Michael Schumacher: Miliona euro, makina luksoze dhe prona të shumta

Formula 1
Njeriu që e ndihmoi të bëhej legjendë e Formula 1 – zbulon detaje shokuese për Michael Schumacherin

Njeriu që e ndihmoi të bëhej legjendë e Formula 1 – zbulon detaje shokuese për Michael Schumacherin

Formula 1
Shpërndahen fotot të Michael Schumacher që nuk janë parë kurrë – fansat nuk u besojnë syve

Shpërndahen fotot të Michael Schumacher që nuk janë parë kurrë – fansat nuk u besojnë syve

Formula 1
Ford dhe Red Bull do të jenë partnerë për sezonin 2026 në Formula 1

Ford dhe Red Bull do të jenë partnerë për sezonin 2026 në Formula 1

Auto Lajme
“Tragjedi” dhe “turp” – si u shemb trashëgimia e ndërtuar nga Michael Schumacer në Formula 1

“Tragjedi” dhe “turp” – si u shemb trashëgimia e ndërtuar nga Michael Schumacer në Formula 1

Formula 1
Si e tradhtoi ish-shoku i ngushtë Michael Schumacherin, pak çaste nga aksidenti i tmerrshëm me ski

Si e tradhtoi ish-shoku i ngushtë Michael Schumacherin, pak çaste nga aksidenti i tmerrshëm me ski

Formula 1
Djali i Michael Schumacher, Mick – publikon fotografi me babain e tij, derisa gjendja shëndetësore e legjendës së Formula 1 është ende e turbullt

Djali i Michael Schumacher, Mick – publikon fotografi me babain e tij, derisa gjendja shëndetësore e legjendës së Formula 1 është ende e turbullt

Formula 1
Ishte sekret gjatë gjithë kohës: Por, ish-menaxherja e Michael Schumacher hedh dritë mbi atë se përse nuk po tregohet gjendja e legjendës së F1

Ishte sekret gjatë gjithë kohës: Por, ish-menaxherja e Michael Schumacher hedh dritë mbi atë se përse nuk po tregohet gjendja e legjendës së F1

Formula 1
Postim i çuditshëm në Instagramin e Michael Schumacher – derisa gjendja e tij shëndetësore mbahet e fshehtë

Postim i çuditshëm në Instagramin e Michael Schumacher – derisa gjendja e tij shëndetësore mbahet e fshehtë

Formula 1
Renditen 10 pilotët me fitimet më të mëdha në Formula 1 nga të gjitha kohërat – Schumacher i pakonkurrencë

Renditen 10 pilotët me fitimet më të mëdha në Formula 1 nga të gjitha kohërat – Schumacher i pakonkurrencë

Formula 1
Michael Schumacher: Nëntë vjet nga aksidenti me ski që i ndryshoi jetën

Michael Schumacher: Nëntë vjet nga aksidenti me ski që i ndryshoi jetën

Formula 1
Dëshira e vitit 2013 që nuk iu plotësua kurrë Michael Schumacherit

Dëshira e vitit 2013 që nuk iu plotësua kurrë Michael Schumacherit

Formula 1