LAJMI I FUNDIT:
Kostas Manolas

Kostas Manolas

133 Artikuj

Info

Konstantinos Manolas, është mbrojtës grek i lindur më 14 qershor të vitit 1991.

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Amir Rrahmani ia zuri vendin në formacion, Manolas largohet nga Napoli dhe nënshkruan me Olympiacosin

Amir Rrahmani ia zuri vendin në formacion, Manolas largohet nga Napoli dhe nënshkruan me Olympiacosin

Serie A
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas, në mbrojtje do të luajë Rrahmani

Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas, në mbrojtje do të luajë Rrahmani

Serie A
Manolas drejt largimit, Napoli interesohet për Shkodran Mustafin

Manolas drejt largimit, Napoli interesohet për Shkodran Mustafin

Serie A
‘Ekipi i ëndrrave’ i Mino Raiolas me lojtarët që menaxhon: Agjenti i njohur ka yje si Haaland, Pogba, Verratti e De Ligt në formacion

‘Ekipi i ëndrrave’ i Mino Raiolas me lojtarët që menaxhon: Agjenti i njohur ka yje si Haaland, Pogba, Verratti e De Ligt në formacion

Ndërkombëtare
Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Amir Rrahmani dhe tre yje tjerë mungojnë te Napoli për derbin ndaj Milanit

Serie A
Manolas lëndohet dhe mbetet për disa javë jashtë fushave, Rrahmani tani do të ketë rastin e artë te Napoli

Manolas lëndohet dhe mbetet për disa javë jashtë fushave, Rrahmani tani do të ketë rastin e artë te Napoli

Serie A
Lojtarët më të vlefshëm që do të mungojnë në Kampionatin Evropian – pesë shqiptarë në listë

Lojtarët më të vlefshëm që do të mungojnë në Kampionatin Evropian – pesë shqiptarë në listë

Ndërkombëtare
Përmbysja e madhe ndaj Barcelonës, Florenzi tregon lojtarin e vetëm të Romës që nuk ka besuar në kualifikim

Përmbysja e madhe ndaj Barcelonës, Florenzi tregon lojtarin e vetëm të Romës që nuk ka besuar në kualifikim

Liga e Kampionëve
Barcelona duhet të ketë kujdes nga Napoli, lojtari që i eliminoi dy vite më parë do të jetë përballë tyre përsëri

Barcelona duhet të ketë kujdes nga Napoli, lojtari që i eliminoi dy vite më parë do të jetë përballë tyre përsëri

Liga e Kampionëve
Pesë transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar në Serie A

Pesë transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar në Serie A

Serie A
Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Serie A
Napoli e prezanton Kostas Manolasin

Napoli e prezanton Kostas Manolasin

Serie A
Zyrtare: Manolas, lojtar i ri i Napolit

Zyrtare: Manolas, lojtar i ri i Napolit

Serie A
Napoli e kompleton transferimin e Manolas nga Roma

Napoli e kompleton transferimin e Manolas nga Roma

Serie A
Napoli e përfshin Diawaran në marrëveshjen për Manolas

Napoli e përfshin Diawaran në marrëveshjen për Manolas

Serie A
Roma dhe Napoli takohen për Manolasin, flasin edhe për Hysajn

Roma dhe Napoli takohen për Manolasin, flasin edhe për Hysajn

Serie A
Juve dhe Roma mendojnë shkëmbimin Higuain – Manolas

Juve dhe Roma mendojnë shkëmbimin Higuain – Manolas

Serie A
Juve dhe Napoli shprehin interesim për Manolas

Juve dhe Napoli shprehin interesim për Manolas

Serie A
Jo vetëm De Rossi, nga Roma largohen edhe dy yje tjerë

Jo vetëm De Rossi, nga Roma largohen edhe dy yje tjerë

Serie A
Arsenali po e paguan klauzolën e Manolas

Arsenali po e paguan klauzolën e Manolas

Premier League
Pogba, De Ligt, Balotelli – 11 lojtarë që e pësojnë shkaku i Raiolas

Pogba, De Ligt, Balotelli – 11 lojtarë që e pësojnë shkaku i Raiolas

Ndërkombëtare
Nëse dështon transferimi i Manolas, Juventus do të tentojë afrimin e Boatengut

Nëse dështon transferimi i Manolas, Juventus do të tentojë afrimin e Boatengut

Serie A
Cristiano Ronaldo dorëzon listën me gjashtë lojtarë që i do te Juventusi

Cristiano Ronaldo dorëzon listën me gjashtë lojtarë që i do te Juventusi

Serie A