LAJMI I FUNDIT:

“Spidermani pro-jetë”: Aktivisti kundër abortit ngjitet në një kullë 60-katëshe të San Franciskos

“Spidermani pro-jetë”: Aktivisti kundër abortit ngjitet në një kullë 60-katëshe të San Franciskos

Një burrë që e përshkruan veten në profilin e tij në rrjetet sociale si “Spidermani pro-jetë” u pa duke u ngjitur në Kullën 60-katëshe Salesforce në San Francisko të martën në mëngjes.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:30 të mëngjesit, kur një burrë që shihej duke u ngjitur në Kullën Salesforce tërhoqi një turmë shikuesish.

“Gjithçka po shkon mirë, do të doja të kisha pak ujë”, citohet të ketë thënë ndërkohë ai, i cili me arritjen e majës së rrokaqiellit rreth 300 metra të lartë rreth orës 11:00, u arrestua.

I identifikuar si 22-vjeçari Maison DesChamps, ai postoi në historinë e tij në Instagram gjatë ngjitjes.

DesChamps tha se ai kohët e fundit filloi të ngjitej rrokaqiejt për të përhapur mesazhin e tij kundër abortit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Fun
Kalo në kategori