LAJMI I FUNDIT:

Smartphone i cili po pushton industrinë e telefonisë!

Smartphone i cili po pushton industrinë e telefonisë!

Të gjithë jemi dëshmitarë të zhvillimeve të përditshme të cilat po ndodhin në botën e teknologjisë informative, e me to vijnë edhe kërkesat për të qëndruar në trend me këto zhvillime.

Reklama

Një brend i cili ka filluar ta pushtoj tregun e teknologjisë duke ofruar smartphones më inovativ në treg është edhe Realme.

Realme është brend i telefonëve i cili për më pak se 4 vite në tregun e telefonisë numëron mbi 100,000,000 përdorues të kënaqur, duke u futur kështu në top 6 markat më të mira të smartphones në botë.

Realme tashmë është prezent në 61 tregje globale, ku për 2 vite rradhazi konsiderohet të jetë smartfoni me rritjen më të shpejtë në botë.

Dizajni unik, performanca e jashtëzakonshme, eksperienca e përdorimit dhe çmimi i arsyeshëm janë vetëm disa nga faktorët të cilët e bëjnë Realme kaq të kërkuar dhe atraktiv për përdoruesit.

Duke ofruar një gamë të gjerë të smartphones, Realme e bën shumë të lehtë për përdoruesit e tyre ta gjejnë telefonin i cili atyre ju përshtatet më së shumti.

Misioni i vërtetë i Realme është që ti lejojnë përdoruesit e tyre të shijojnë sa më shumë jetën e lumtur që sjell bukuria e teknologjisë, duke dhënë vlerë dhe përfitim.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Teknologji

Më shumë
Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense, iniciuesi i peticionit tregon se çka po humbin bizneset dhe mediat në trevat shqiptare

Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense, iniciuesi i peticionit tregon se çka po humbin bizneset dhe mediat në trevat shqiptare

Muhamet Hajrullahu
Inteligjenca Artificiale zbuloi peshën e Kim Jong Un, thotë Koreja e Jugut

Inteligjenca Artificiale zbuloi peshën e Kim Jong Un, thotë Koreja e Jugut

Teknologji
GPT-5 spekulohet të jetë më inteligjent se njerëzit, kur do të vijë dhe çfarë mund të ketë?

GPT-5 spekulohet të jetë më inteligjent se njerëzit, kur do të vijë dhe çfarë mund të ketë?

Teknologji
Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

Teknologji
Apple mund të prezantojë

Apple mund të prezantojë "disa" Mac në WWDC

Teknologji
WhatsApp prezanton funksionin e ndarjes së ekranit gjatë video telefonatave

WhatsApp prezanton funksionin e ndarjes së ekranit gjatë video telefonatave

Teknologji
Kalo në kategori