LAJMI I FUNDIT:

Shpirt festiv, Shtëpia e Bardhë dekorohet me 98 bredha për festat e fundvitit – pamjet janë mbresëlënëse

Shpirt festiv, Shtëpia e Bardhë dekorohet me 98 bredha për festat e fundvitit – pamjet janë mbresëlënëse

Siç e do tradita, Shtëpia e Bardhë edhe këtë vit është dekoruar në mënyrën më të mirë të mundshme për festat e fundvitit.

Shpirti festiv u shfaq në Shtëpinë e Bardhë, brenda të cilës duket një ambient që çdo fëmijë por edhe i rritur do të dëshironte t’i kalonte disa momente, transmeton Telegrafi.

Kësaj radhe ajo u dekorua me 98 bredha të gjatë afro gjashtë metra në “dhomën e kaltër”, kurse në korridore dhe ambiente tjera vëreheshin edhe lodra, dhurata të ndryshme e dekorime nga më të bukurat.

Pamjet e dekorimit të sivjetmë janë shumë mbresëlënëse, dhe pothuajse çdo media amerikane ka patur qasje dhe të filmojë.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni videot e publikuara më poshtë, që tregojnë bredhat që kanë ndriçuar pothuajse çdo cep të Shtëpisë së Bardhë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Interesante
Kalo në kategori