0Shares

Pjesëmarrësi i një gare me vetura në malin Lovcen në Mal të Zi ka mashtruar vdekjen, edhe pse vetura e tij u përplas në një shkëmb dhe u rrotullua.

Pamjet amatore të filmuara me telefon të mençur, shfaqin momentin kur vetura arrin në një kthesë dhe shoferi humb kontrollin mbi timonin dhe përplaset në një shkëmb, transmeton Telegrafi.

Por, edhe pse u përplas dhe vetura u rrokullis mbi kokën e dy spektatorëve të cilët për një fije floku nuk i goditi, shoferi arriti të del nga vetura pa ndonjë lëndim.

Kjo garë mbahet çdo vit në pjesën jugperëndimore të Malit të Zi në malin Lovcen. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)