LAJMI I FUNDIT:

Shkuan për ta parë “spektakël”, vizitorët tmerrohen – luani ia mësyn punonjësit të cirkut në Kinë

Shkuan për ta parë “spektakël”, vizitorët tmerrohen – luani ia mësyn punonjësit të cirkut në Kinë

Ky është momenti rrëqethës kur luani sulmon krejt befasisht punonjësin e një cirku në Kinë, derisa audienca dëgjohen duke bërtitur dhe të tmerruar me atë që po shihnin.

Pamjet e publikuara më poshtë, shfaqin “performancën” me dy luanët dhe punonjësin e cirkut, që ishte futur në një lloj kafazi në qytetin Dongning në veri të Kinës, transmeton Telegrafi.


Luani sulmoi burrin gjatë “spektaklit” të 22 shtatorit, derisa një luaneshë vetëm vështronte brenda kafazit.

Punonjësi i cirkut shihet se si arrin t’i shpëtojë nofullave të luanit – duke vrapuar me tërë forcën rreth kafazit.

Pas kësaj situate kaotike, cirku është mbyllur e vizitorët u janë kthyer paratë e biletave që i kishin blerë për të parë “spektakël”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Mediat e afërta me Vuçiqin në Serbi akuzojnë Koshtunicën për lirimin e Kurtit nga burgu në vitin 2001

Mediat e afërta me Vuçiqin në Serbi akuzojnë Koshtunicën për lirimin e Kurtit nga burgu në vitin 2001

Serbia
Dyqind aeroplanë me pajisje ushtarake aterrojnë në Tel Aviv

Dyqind aeroplanë me pajisje ushtarake aterrojnë në Tel Aviv

Azia
Shpërthimet dëgjohen në të gjithë Bagdadin, shkaku i raketave të lëshuara në drejtim të ambasadës amerikane

Shpërthimet dëgjohen në të gjithë Bagdadin, shkaku i raketave të lëshuara në drejtim të ambasadës amerikane

Azia
Blinken kritikoi Izraelin: Ata thonë se duan të mbrojnë civilët, por në terren është një histori tjetër

Blinken kritikoi Izraelin: Ata thonë se duan të mbrojnë civilët, por në terren është një histori tjetër

Azia
Djali i ministrit izraelit është vrarë në Gaza

Djali i ministrit izraelit është vrarë në Gaza

Botë
Forcat izraelite bllokojnë autoambulancat në Bregun Perëndimor

Forcat izraelite bllokojnë autoambulancat në Bregun Perëndimor

Azia
Kalo në kategori