LAJMI I FUNDIT:

Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Janë perfekt për të dalë në një mbrëmje

Reklama

Shikoni videon si ta bëni, nuk është e komplikuar dhe rezultati është fantastik.

Buzët ngjyrë diamanti do të përshtaten në mënyrë të përkryer në një dukje mbrëmjeje, por gjithashtu do të lartësojnë çdo kombinim të përditshëm.

Trendi i ri që sundon aktualisht skenën e grimit janë buzët ngjyrë diamanti, transmeton Telegrafi.

Kjo dukje është e shkëlqyeshme për një natë ose për të shkuar në një darkë.

Për të marrë këtë ‘dukje, së pari aplikoni një eyeliner metalik në buzë.

Pas kësaj, shtoni hijesimin e shndritshëm dhe përmbyllni të gjithë dukjen me një laps buzësh nudo dhe shkëlqim të tejdukshëm.

 #makeup #makeuphacks #diamondlips #makeuptutorial #girls ♬ suono originale – evalarosaxo

/Telegrafi/