LAJMI I FUNDIT:

Shembet tribuna e stadiumit në Indi, lëndohen 100 persona – pamjet amatore shfaqin momentin rrëqethës

Shembet tribuna e stadiumit në Indi, lëndohen 100 persona – pamjet amatore shfaqin momentin rrëqethës

Tribuna e drurit të një stadiumi në Indi është shembur, duke bërë që 100 persona të lëndohen gjatë një gare në Kabaddi.

Të paktën 20 shikues kanë pësuar lëndime të rënda dhe janë dërguar me urgjencë në spital për tretman, transmeton Telegrafi.


E një video amatore shfaq momentin kur tribuna e stërmbushur me shikues – përkatësisht 400 prej tyre rrëzohen kur tribuna e drurit shembet.

Por një ngjarje e tillë nuk është diçka e pazakontë në Indi, pasi shembjet e tribunave nëpër stadiumet e Indisë janë të shpeshta. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Toka mund të goditet këtë javë nga një stuhi tjetër e madhe diellore

Toka mund të goditet këtë javë nga një stuhi tjetër e madhe diellore

Botë
Koreja e Veriut hedh qindra balona me mbeturina në Korenë e Jugut

Koreja e Veriut hedh qindra balona me mbeturina në Korenë e Jugut

Azia
Britaniku me vetëm një goditje mbyt pedofilin rus, i kërkoi marrëdhënie intime vajzës së tij të mitur

Britaniku me vetëm një goditje mbyt pedofilin rus, i kërkoi marrëdhënie intime vajzës së tij të mitur

Azia
Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u

Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u "bërë" qen trondit sërish - tani tregon se në çfarë kafshë dëshiron të shndërrohet

Azia
The Telegraph: Zelenskyt i është kërkuar të mos përmendet anëtarësimi i Ukrainës në samitin e NATO-s

The Telegraph: Zelenskyt i është kërkuar të mos përmendet anëtarësimi i Ukrainës në samitin e NATO-s

Evropa
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Kalo në kategori