LAJMI I FUNDIT:

Sebastian Hamza nga Rahoveci fiton veturën e katërt të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

Sebastian Hamza nga Rahoveci fiton veturën e katërt të BMW Seria 3 në LOJË E TRENT me GO+

Sebastian Hamza nga Rahoveci është fituesi i katërt i serisë së 3-të BMW krejt të re në LOJË E TRENT me GO+. Zgjedhja e fituesit dhe dorëzimi i veturës u bë LIVE në Klan Kosova të shtunën. 

Për ata që ende nuk e kanë provuar fatin e tyre, ju kujtojmë se LOJË E TRENT ende vazhdon, duke ofruar mundësinë për të fituar BMW X7M, por edhe shpërblime të tjera ditore dhe javore. 

Për tu bërë pjesë e lojës është shumë e thjeshtë – gjejeni kodin e lojës së vendosur nën kapak dhe regjistrojeni atë në faqen e internetit të lojës GO+: lojagoplus.com. 

Sa më shumë kode të regjistroheni, aq më të mëdha janë shanset për të fituar. Po ashtu, për çdo 100 kode që regjistroheni, do të futeni në short për të fituar edhe BMW X7M.

Hej, çka po pret? 

Mos e humbni këtë mundësi të jashtëzakonshme. Merre pijen energjike GO+, zbulo kodet e fshehura dhe bashkohu në lojën emocionuese me fundin e mrekullueshëm, fitimin e BMW-së 3 Series së fundit.