Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast dhunë në familje në rrugën “17 shkurti” në Fushë Kosovë.

Sipas policisë, pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti babai dhe dy djemtë meshkuj kosovarë.

Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt./Telegrafi/