LAJMI I FUNDIT:

Rrëfimi i aktores Rachel Bilson: Nuk kam përjetuar orgazëm deri në moshën 38 vjeçare

Rrëfimi i aktores Rachel Bilson: Nuk kam përjetuar orgazëm deri në moshën 38 vjeçare
(Foto: Instagram/rachelbilson)

Aktorja hollivudiane, Rachel Bilson, ka folur shumë sinqerisht për jetën e saj seksuale.

Reklama

E njohur për rolin e Summer Roberts nga seriali “The O.C.”, ajo ka thënë se nuk kishte përjetuar orgazëm deri në moshën 38 vjeçare.

“A nuk është çmenduri?!”, ka thënë aktorja e cila ishte në një lidhje me Bill Hader deri në vitin 2020, por nuk ka treguar se me kë e ka përjetuar më në fund orgazmën, transmeton Daily Mail.

(Foto: Instagram/rachelbilson)

Në një deklaratë të mëhershme, Rachel ka thënë se ndarja me komikun, mes pandemisë dhe karantinës, ishte vërtet e vështirë për të.

Këshilla për të virgjërat që duan të bëjnë seks së shpejti!
Lexo po ashtu Këshilla për të virgjërat që duan të bëjnë seks së shpejti!

Përpara Haderit, Bilson ishte në një lidhje dhjetëvjeçare me aktorin kanadez, Hayden Christensen, me të cilin ka qenë edhe e fejuar dhe kanë një vajzë tetëvjeçare bashkë. Çifti u nda në vitin 2017.

(Foto: Instagram/rachelbilson)

Në gusht 2022, Rachel konfirmoi se ka një të dashur të ri dhe mediat e huaja raportojnë se është artisti Zac LaRoc. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/rachelbilson)

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Kalo në kategori