Ajo ka mbajtur një profil të ulët që kur lindi fëmijën e parë me të dashurin ASAP Rocky në maj.

Por Rihanna bëri një paraqitje në Instagram të dielën përmes markës së saj të të brendshmeve Savage X Fenty.

Manjatja 34-vjeçare tregoi dekoltenë e bollshme teksa pozoi me një të sipërme portokalli, pjesë së linjës Dolled Up Xtra VIP.

Flokët e errëta të Rihannas ishin të stiluar në një pjesë të saktë qendrore dhe u ngjitën mbi supet e saj në një pamje të drejtë.

Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve

Gjoksi i yllit pothuajse u shfaq plotësisht nga pjesa e sipërme, e cila paraqiste një ‘ndërrim dantelle me lule të printuara si pambuku’, siç e përshkroi faqja Savage X Fenty.

Reklama

Dizajni i thellë i qafës shënohej nga një hark i vogël në qendër dhe mburrej me një trupore të lëmuar lehtë dhe të rrjedhshëm.

Reklama
Rihanna merr vëmendje me paraqitjen teksa shihet me të dashurin ASAP Rocky gjatë një darke në New York Rihanna merr vëmendje me paraqitjen teksa shihet me të dashurin ASAP Rocky gjatë një darke në New York

Artikulli kishte gjithashtu pantallona të shkurtra që përputhen, të cilat ylli i popit i lindur në Barbados i modeloi në imazhin seksi dhe në hije. /Telegrafi/