Rihanna dukej në formë teksa shijoi një mbrëmje takimi me të dashurin e saj ASAP Rocky të dielën në mbrëmje.

34-vjeçarja shkëlqeu në një korse saten të kaltër me sytjena kone teksa darkonte natën vonë në New York City .

Rihanna mbajti duart me butësi me ASAP ndërsa ai e drejtoi atë në trotuar me një objekt që i varej nga goja.

Çifti ishte i lezetshëm teksa kalonin nëpër Big Apple me syze dielli.

Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve

Si zakonisht, Rihanna kishte një mantel të gjatë të zi, dollakë dhe taka të larta.

ASAP dukej bukur me një xhaketë marine, pantallona të shkurtra dhe këpucë të bukura bardh e zi.

Reklama
Rihanna shihet e veshur në mënyrë sportive dy muaj pas lindjes Rihanna shihet e veshur në mënyrë sportive dy muaj pas lindjes

Çiftit nuk iu bashkua pjesëtari më i ri në familjen e tyre, djali që ata e mirëpritën në maj. /Telegrafi/

Reklama