29 Nëntori sivjet, shpalos ZBRITJET më të mëdha të vitit deri në -70% n’shpi t’vet, aty ku edhe po thyhen rekordet e regjistrimeve per rezervimin e ofertave më ekskluzive të vitit. Regjistrohuni edhe ju duke klikuar KËTU, që të përfitoni të parët (para se sasitë të shpenzohen) zbritjet më të mëdha të vitit.

Për 4 ditë radhazi, nga 29 Nëntor deri me 2 Dhjetor, përzgjedhni produktet më cilësore në tregun kosovar nga top brendet: Top Shop, Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Përfitoni ZBRITJTET në të gjithë rrjetën e dyqaneve Top Shop dhe Dormeo Home me plot 13 pika shitje në mbarë Kosovën, apo bleni online nga rehatia e shtëpisë suaj nga BLACK FRIDAY-KS.COM

Blej sigurt, lehtë dhe me privilegje:

 1. Në dyqane apo online,
 2. Mundësi pagese me këste, si dhe
 3. Transport FALAS në çdo blerje mbi 20€

Rrembeni super-ofertat, që do të zgjasin vetëm 4 ditë:

 • Dyshek Dormeo | Edicion Special me 50% zbritje
 • Jastëk Dormeo Luna | vetëm 9.90€
 • Set çarçafësh, me 65% zbritje

Jo të gjithë kanë fatin ta përfitojnë nga ofertat për shkak të sasive të limituara, mirëpo TI mund t’i rezervosh duke KLIKUAR KËTU.

Për herë të parë, Delimano ofron:

 • Setin e enëve Adriano | Edicion Special, vetëm 79.90€
 • NutriBullet Red | vetëm 49.90€

Rezervo TOP produktet e kuzhinës, duke klikuar KËTU!

Çmenduri zbritjesh në të gjitha kategoritë e produkteve:

 • Për shëndet, bukuri dhe fitnes
 • Në pajisjet për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë,
 • Në të gjitha linjat e këpucëve Walkmaxx

Rezervo zbritjet SOT, që të mos mbetesh pa SASI! Regjistrohu duke KLIKUAR KËTU. Ruaj datat: 29 Nëntor deri me 2 Dhjetor.