Dr. Oz është një doktor shumë i njohur dhe mjaft i famshëm për shkak dhe të emisioneve të tij televizive ku jep këshilla mjekësore apo shëndetësore për probleme të shumta që i adresohen.

Ndërkohë ai shumë prej pacientëve të tij ju sugjeron rënien në peshë si kusht për të pasur dhe një trajtim më të mirë mjekësor ose jo të problemeve shëndetësore.

Sot do t’ju prezantojmë recetën e pijes së sugjeruar prej tij për të humbur peshë shpejt dhe në mënyrë të shëndetshme.

Përbërësit:

– 1 greipfrut të shtrydhur
– 2 lugë uthull molle
– 1 lugë çaji kanellë

Përdorimi:

Reklama

Ky kombinim rekomandohet të pihet para çdo vakti, 3 herë në ditë.

oz